Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł przyjaciółce kartę do bankomatu. Kamera zarejestrowała go, jak wypłacał pieniądze

Parczewscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł swojej przyjaciółce kartę do bankomatu. 45-latek zdążył z niej wypłacić 200 złotych.

Do parczewskich policjantów zgłosiła się 19-latka z informacją, że ktoś ukradł jej kartę bankomatową. Mundurowi ustalając okoliczności sprawy przejrzeli zapisy z monitoringu. Na nagraniu został zarejestrowany mężczyzna, który wypłacał pieniądze kobiety z bankomatu.

Niebawem funkcjonariusze ustalili jego personalia. Okazało się, że kartę 19-latki ukradł jej przyjaciel, 45-letni mieszkaniec Parczewa. W trakcie dalszych czynności ustalano, że mężczyzna czterokrotnie posłużył się skradzioną kartą wypłacając łącznie 200 zł.

W sobotę do drzwi domu 45-latka zapukali parczewscy policjanci. Mężczyzna był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. 45-latek został przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

(fot. pixabay.com)

11 komentarzy

  1. Ciekawe ,19-letnia przyjaciółka … jasne .

  2. ja w wieku 19 lat nie miałem 45-letnich znajomych…

    • Bo głupi jesteś. Żałuj. Ja miałem i 10lat starsze od siebie przyjaciółki i 10lat młodsza. Niczego nie żałuję.

  3. Kawał dziada, reszta …

  4. Bo ona gustuje w doświadczonych i z praktyką, nie to co młody , pomyśli i juź po wszystkim??

  5. Geniusz zbrodni i oszustwa ;))))))

  6. Znowu miastowy patol w akcji.

  7. Fajnego ma przyjaciela.

  8. Dajcie spokój ,może sąsiad albo znajomy rodziny . Ja mam znajomych w każdym wieku ,może w stresie podała ”przyjaciel” . Swoją drogą kobiety nie powinny zadawać się z dziadami .