Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł paliwo z koparki. Tłumaczył się ciężką sytuacją materialną

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który z zaparkowanej koparki ukradł 250 litrów paliwa. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec września tego roku, w miejscowości Kobylany w powiecie bialskim doszło do kradzieży paliwa z zaparkowanej koparki. Sprawca wyłamał zabezpieczenia korków i ukradł 250 litrów oleju napędowego.

Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę około 1 tys. zł. Sprawą zajęli się policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w sprawie.

Wczoraj mężczyzna został zatrzymany. 29-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska przyznał się do winy, tłumacząc swój czyn ciężką sytuacją materialną. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

12 komentarzy

 1. za 1250zł na dziesięć lat do paki a za zabicie człowieka na przejściu i ucieczkę z miejsca wypadku cztery lata albo 3 lata jeśli nie uciekał. To jest właśnie polski kodeks karny .

  • Tylko że jak chca zrobic porzadek z prawem to nie bo konstytucja.

   • A co ma jedno do drugiego ?? K.k nie jest regulowany konstytucyjnie i zmiany można wprowadzić tylko jak widać nikt nie chce . Od 15 lat robi się porządek z pijusami na drodze i póki co jedyne co im grozi to 7 zakazów prowadzenia pojazdów. Także nie mów bo obecnej władzy najwyraźniej to wszystko na rękę jakby chcieli coś zmienić to już dawno wprowadzili by regulacje.

   • piprzysz durnoty, konstytucja w niczym nie przeszkadza trzba tylko złozyć projekt ustay i przeglosować

  • jak by mieli se za nich wziać to by stracili alektorat 🙂

 2. ja zawsze tankuję oszczędności z koparek

 3. Za kratkami, na państwowym garnuszku będzie od razu lżej.

 4. Taaa…
  Koparka i olej napędowy – jasne!

 5. Może to któryś **** ?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo