690 680 960

Ukradł klucz do domu znajomego, potem sprzedał jego meble (zdjęcia)

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który sprzedał meble należącego do jego znajomego. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem, będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

W miniony poniedziałek bialscy policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że z jednego z domów w miejscowości Porosiuki nieznany sprawca ukradł meble.

Na miejscu mundurowi potwierdzili zgłoszenie, ustalili również, że sprawca z niezamieszkałego domu ukradł część mebli. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 15 tys . złotych.

Gdy policjanci na miejscu wykonywali czynności, podjechał pod dom pojazd dostawczy. Kierowca oświadczył, że przyjechał po meble. Policjanci zauważyli również stojące na ulicy auto osobowe, którego kierowca na widok funkcjonariuszy próbował odjechać.

Policjanci natychmiast zatrzymali auto osobowe. Jak się okazało w volvo siedzieli mężczyźni, którzy przyjechali po zakup kolejnych mebli. Razem z nimi był 27-latek, który jak wstępnie ustalili policjanci oferował je do sprzedaży. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. W rozmowie z policjantami przyznał , że wykorzystał moment nieuwagi znajomego i skradł klucz do jego domu. Po tym postanowił sprzedać znajdujące się tam meble. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło pod koniec stycznia br. Funkcjonariusze odzyskali również całość skradzionego mienia.

Zatrzymany 27-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu kara wieloletniego więzienia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

  1. No no no coraz dziwniejsze mają ludzie pomysły.

  2. Dobrze,że ta policja jeszcze istnieje.

  3. Chyba już nie będą dobrymi znajomymi.

  4. Po co ktoś zapikselował cień na pierwszym zdjęciu ?:P

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas