Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł dwa ople i dwie damskie torebki

Ryccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł dwa samochody marki Opel oraz dwie damskie torebki. Mundurowi odzyskali oba skradzione samochody. Za popełnione czyny 22-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Pod koniec lipca tego roku na terenie Dęblina doszło do kradzieży pojazdu marki Opel. Samochód został skradziony z terenu prywatnej posesji. Mundurowi z Dęblina szybko ustalili miejsce przechowywania pojazdu, a sam samochód został odzyskany. Policjanci ustalili też sprawcę kradzieży, który przez jakiś czas ukrywał się przed nimi.

– Na początku sierpnia mundurowi z dęblińskiego komisariatu zatrzymali na terenie Dęblina sprawcę kradzieży, którym był 22-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Jak się okazało mężczyzna poruszał się kolejnym pojazdem marki Opel, który pod koniec sierpnia został skradziony przez niego na terenie powiatu garwolińskiego. Na pojeździe założone były tablice rejestracyjne z innego pojazdu. 22-latek trafił do policyjnego aresztu, natomiast pojazd został zabezpieczony przez policjantów. Podczas przeszukania ujawniono w nim dodatkowo kilka sztuk tablic rejestracyjnych pochodzących z różnych pojazdów – informuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z ryckiej Policji.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że 22-latek oprócz dwóch pojazdów, na terenie Dęblina dokonał kradzieży dwóch torebek damskich wraz z dokumentami i pieniędzmi o łącznej wartości kilkuset złotych. Jak się okazało pieniądze sobie zostawił, natomiast dokumenty i torebki wyrzucił w nieustalonym miejscu.

– 22-leni mieszkaniec powiatu ryckiego został zatrzymany oraz zostały mu przedstawione zarzuty do których się przyznał. Decyzją prokuratora zastosowano wobec niego dozór policji. Mężczyzna był już w przeszłości notowany za przestępstwa podobne. Teraz za swoje przewinienia odpowie przed sądem. Za popełnione czyny grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5 – dodaje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak.

5 komentarzy

  1. O tego Opla Vectre ze zdjecia sie rozchodzi? To naprawde musual byc amator milfow, ze polakomil sie na takiego gruza.

  2. Miłośnik szrotów z błyskawicą.

  3. wszystko ma swoja cene i popyt

  4. A torebki były dobrane do koloru samochodzików?

  5. calineczka bez ...

    Kto ma Łopla,ten ma hopla.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo