Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł audi, pojechał na randkę. 18-latek w poważnych tarapatach

Nie miał jak wrócić do domu, więc ukradł samochód. Tak mu się spodobał pojazd, że pojechał nim na randkę. Wkrótce 18-latek stanie przed sądem.

Pewien 18-latek wracał od dziewczyny do domu, jednak było już zbyt późno, aby liczyć na autobus. Młodzieniec postanowił zorganizować sobie transport. Na jednej z posesji w Sosnowicy zauważył audi. Właściciel pojazdu zostawił kluczyki i dokumenty w środku, więc 18-latek postanowił skorzystać z tego „daru losu”. Wsiadł w pojazd i odjechał do domu.

– Właściciele pojazdu początkowo nie zastanawiali się dlaczego samochodu nie ma na podwórku bo we wspólnym gospodarstwie wiele osób z niego korzystało. Byli przekonani, że ktoś z domowników gdzieś nim pojechał. Jednak następnego dnia stwierdzili, że auto jednak zostało skradzione. O kradzieży powiadomili dyżurnego parczewskiej jednostki, który na miejsce skierował policjantów – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Kryminalni na terenie powiatu łęczyńskiego zauważyli skradzione audi. W pojeździe znajdowały się dwie osoby. Policjanci zatrzymali auto, którym podróżował 18-latek i jego dziewczyna.

– Kobieta tłumaczyła mundurowym, że jej chłopak powiedział, iż okazyjnie zakupił ten samochód. Zabrał ją na przejażdżkę odwiedzając znajomych i rodzinę pokazując nowy nabytek – dodaje mł. asp. Artur Łopacki.

18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Policjantom tłumaczył, że zabrał auto bo nie miał jak wrócić do domu. Usłyszał już zarzut kradzieży pojazdu. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

2017-11-12 11:50:23
(fot. pixabay.com)

28 komentarzy

  1. Zapomnieliscie dodać ze Policja chciała strzelać do niego.

  2. co za łeb, typowy seba, hahahaaha

  3. ja bym powiedział że dość operatywny,
    pewnie zależy mu na dziewczynie

  4. klub przyjaciół prezesa

    wystarczy do PISu sie zapisać i po kłopotach wkrótce sądy ich

  5. Nie miej nadziei takich d.bili jak ty i ten geniusz wsi nie przyjmują.

  6. Policja strzelać chciała ? super i to mi się podoba …zawsze pownni stzrelać do bandytów i złodzieji …tylko celnie najlepiej prosto w pusty bandycki łeb ,a nie tak żeby w szpitalu jeszcze go leczyć

Wiadomości z info112