Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ugodziła konkubenta nożem. Oboje mieli po blisko trzy promile alkoholu

W poniedziałek przed południem w jednym mieszkań w Zamościu kobieta ugodziła nożem w nogę mężczyznę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w mieszkaniu przy ul. Oboźnej w Zamościu. Policjanci zostali wezwani przez załogę karetki pogotowia, która udzielała pomocy rannemu mężczyźnie. Jak się okazało 48-latek został ugodzony nożem przez 43-letnią konkubinę.

– Mężczyzna z raną goleni przewieziony został do szpitala. 43-latka pod zarzutem uszkodzenia ciała konkubenta zatrzymana została w policyjnym areszcie. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że podczas zajścia zarówno kobieta jak i jej partner znajdowali się w stanie nietrzeźwości. W organizmach mieli po blisko trzy promile alkoholu – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

W mieszkaniu przebywały jeszcze dwie osoby, które były stanie upojenia alkoholowego. Mężczyźni trafili do ośrodka dla osób nietrzeźwych.

– Dzisiaj po wytrzeźwieniu uczestnicy zajścia zostaną przesłuchani. Za uszkodzenie ciała, kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia podinsp. Joanna Kopeć.

2017-02-21 12:18:45
(fot. ilustr. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. Kuba krul forum

  KOCHAM KUBĘ Z FORUM LUBLIN112 (TEN ZE SWIETNYM AVATAREM) Dobrze że są jeszcze tacy swiatli ludzie na tym forum. Przywracasz wiarę w człowieka renesansu. Na każdy temat wszystko wiesz, wszystko robiles, wszystkim jeździłeś. Wchodzę tutaj tylko dla twoich FACHOWYCH komentaży. Real alpha male. Szczupak jest krul wód jak Kuba jest krulem forum. Rodzina musi być z Ciebie dumna. Pozdrawiam cieplutko i życzę kolejnych wspaniałych komentaży

 2. To musiał być nieszczęśliwy wypadek
  Jak by chciał celowo trafić nożem przy trzech promilach to by się przewrócił
  pewnie chciał ukroić coś na zagryzkę.

 3. Od dawna wiadomo, że przeciwieństwa przyciągają się. Najlepszą parę tworzą sadysta z masochistą.

 4. Konkubina, konkubent – teraz mówi się partner.

 5. Celowała w głowę, ale miała 3 promile i nie dała rady

 6. Przemo Złocień

  Wschodnie miasto, wschodnie obyczaje.

 7. Dno – dna.

Z kraju