690 680 960

Ugodził nożem 31-latka. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

Mieszkaniec Chełma usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

W minioną środę przed północą chełmscy policjanci otrzymali zgłoszenie o ugodzeniu nożem na terenie osiedla Dyrekcja Górna w Chełmie. Poszkodowanym okazał się 31-latek. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu interweniowali mundurowi. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy wytypowali i następnego dnia zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ugodzenie nożem 31-latka.

Okazał się nim 42-letni mieszkaniec Chełma. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. 42-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu doprowadzono go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Wczoraj sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.

(fot. Policja Chełm)

2 komentarze

  1. dożywocie dla plebsa

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie