Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył motorowerem w stojące audi. 72-latek trafił do szpitala

Wczoraj na drodze krajowej nr 2 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem starszego mężczyzny kierującego motorowerem. W wyniku zderzenia jednośladu z pojazdem osobowym do szpitala trafił kierujący jednośladem.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 12 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Styrzyniec w powiecie bialskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu motoroweru z pojazdem osobowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem 72-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej najechał na unieruchomiony na wolnym pasie ruchu samochód osobowy marki Audi. W chwili zdarzenia w osobówce przebywała 39-letnia kobieta.

Zarówno kierowca jednośladu jak też siedząca za kółkiem osobówki kobieta byli trzeźwi. W wyniku wypadku do szpitala trafił kierowca motoroweru. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. Normalnie Stevie Wonder na koncert prół?

  2. Niesprawny pojazd

    „Zarówno kierowca jednośladu jak też siedząca za kółkiem osobówki…”, za jakim kółkiem? Chyba za czterema kółkami. Może lekkie sprostowanie na „za kierownicą osobówki”. Unieruchomiony pojazd, a trójką postawiła za niesprawnym pojazdem? Zapewne z jakiegoś powodu był unieruchomiony i w takim przypadku należy w odpowiedniej odległości (jakieś 60m) ustawić trójkąt ostrzegawczy.

  3. A oni się czepiają rowerzystów co piwko po drodze sobie wypiją w lokalu. O za takich się weźcie ślepych dziadów i tych co wariują za kierownicą. Tak tak ja dalej swoje.

  4. Seba - ojciec Frania

    Ah tam młodzież na ścigaczach, co oni wyprawiają na drogach ??

  5. To na pewno był były kierowniczy BMW , nie lubi Ałdi .