Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tymczasowy areszt za produkcję i posiadanie narkotyków dla 23-latka i 19-latki

23-latek z Łukowa najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, zaś jego 19-letnia koleżanka miesiąc. Oboje odpowiedzą za posiadanie narkotyków, mężczyzna odpowie również za ich produkcję.

W bieżącym tygodniu policjanci z Łukowa zatrzymali 23-latka, który posiadał w mieszkaniu, garażu oraz wynajmowanym pomieszczeniu środki odurzające. Mundurowi zabezpieczyli ponad 1,5 kg mefedronu, ponad 400 gramów marihuany, ponad 250 gramów amfetaminy, ponad 180 gramów haszyszu i ponad 3100 tabletek ecstasy.

Funkcjonariusze zatrzymali również 19-letnią koleżankę mężczyzny, która też posiadała narkotyki. 23-latek usłyszał już zarzuty produkcji i posiadania znacznej ilości narkotyków, natomiast młoda kobieta będzie odpowiadać za posiadanie niedozwolonych substancji narkotycznych.

W czwartek łukowski sąd zastosował wobec dwojga ludzi środek zapobiegawczy. Młody mężczyzna najbliższe trzy miesiące młodzieniec spędzi w areszcie tymczasowym, natomiast na miesiąc została aresztowana 19-latka.

Tymczasowy areszt za produkcję i posiadanie narkotyków dla 23-latka i 19-latki

(fot. Policja Łuków)

Autor: redakcja

7 komentarzy

  1. Ulicę zamiatać przez 2 lata za karę.
    A dla dystrybutora powinna być kara śmierci.

  2. Producenci i handlarze śmiercią powinni być karani z bezwzględną surowością: za produkcję i handel – dożywocie, za posiadanie najmniejszej ilości – 25 lat więzienia. Tak samo surowo powinni być karani lewaccy propagandyści nieszkodliwości narkotyków „miękkich”, bo to dzięki temu lewackiemu bełkotowi najwięcej ludzi wchodzi do bagna narkomanii.

    • Cała rodzina do obozu pracy do końca życia, a co!

    • Bełkot to uprawiasz Ty . Pomysł kobieto co Twój mąż ,znajomi , Ty przyjmujecie na codzien – narkotyki . Legalny alkohol to co to jest nie narkotyk ? Uzależnia bardziej niż marihuana psychicznie i fizycznie , ludzie po nim zabijają się popełniają samobójstwa zapijaja się na śmierć pod sklepami . Alkoholicy to wraki . Ile było zgonów wypadków po alkoholu . Każdy kto nie jest ślepy wie że Alko to narkotyk jak cała reszta tyle że legalny bo Państwo oglupia naród i ma pieniazki. Papierosy to nie narkotyk ile osób umarło na raka przez uzależnienie. To są 1 kroki w świat narkotyków A nie trawka od której nikt nie umarł i jest lekarstwem choć najlepiej nie mieć żadnych uzaleznien. Czego polityków na 25 l nie zajmiesz za to czym handluja

  3. Takie młode a już kryminalna przeszłość w życiorysie..ech..

Z kraju