690 680 960

Tymczasowy areszt za produkcję i posiadanie narkotyków dla 23-latka i 19-latki

23-latek z Łukowa najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, zaś jego 19-letnia koleżanka miesiąc. Oboje odpowiedzą za posiadanie narkotyków, mężczyzna odpowie również za ich produkcję.

W bieżącym tygodniu policjanci z Łukowa zatrzymali 23-latka, który posiadał w mieszkaniu, garażu oraz wynajmowanym pomieszczeniu środki odurzające. Mundurowi zabezpieczyli ponad 1,5 kg mefedronu, ponad 400 gramów marihuany, ponad 250 gramów amfetaminy, ponad 180 gramów haszyszu i ponad 3100 tabletek ecstasy.

Funkcjonariusze zatrzymali również 19-letnią koleżankę mężczyzny, która też posiadała narkotyki. 23-latek usłyszał już zarzuty produkcji i posiadania znacznej ilości narkotyków, natomiast młoda kobieta będzie odpowiadać za posiadanie niedozwolonych substancji narkotycznych.

W czwartek łukowski sąd zastosował wobec dwojga ludzi środek zapobiegawczy. Młody mężczyzna najbliższe trzy miesiące młodzieniec spędzi w areszcie tymczasowym, natomiast na miesiąc została aresztowana 19-latka.

(fot. Policja Łuków)

7 komentarzy

 1. Ulicę zamiatać przez 2 lata za karę.
  A dla dystrybutora powinna być kara śmierci.

 2. Producenci i handlarze śmiercią powinni być karani z bezwzględną surowością: za produkcję i handel – dożywocie, za posiadanie najmniejszej ilości – 25 lat więzienia. Tak samo surowo powinni być karani lewaccy propagandyści nieszkodliwości narkotyków „miękkich”, bo to dzięki temu lewackiemu bełkotowi najwięcej ludzi wchodzi do bagna narkomanii.

  • Cała rodzina do obozu pracy do końca życia, a co!

  • Bełkot to uprawiasz Ty . Pomysł kobieto co Twój mąż ,znajomi , Ty przyjmujecie na codzien – narkotyki . Legalny alkohol to co to jest nie narkotyk ? Uzależnia bardziej niż marihuana psychicznie i fizycznie , ludzie po nim zabijają się popełniają samobójstwa zapijaja się na śmierć pod sklepami . Alkoholicy to wraki . Ile było zgonów wypadków po alkoholu . Każdy kto nie jest ślepy wie że Alko to narkotyk jak cała reszta tyle że legalny bo Państwo oglupia naród i ma pieniazki. Papierosy to nie narkotyk ile osób umarło na raka przez uzależnienie. To są 1 kroki w świat narkotyków A nie trawka od której nikt nie umarł i jest lekarstwem choć najlepiej nie mieć żadnych uzaleznien. Czego polityków na 25 l nie zajmiesz za to czym handluja

 3. Takie młode a już kryminalna przeszłość w życiorysie..ech..

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej