Na tym zakręcie wciąż dochodzi do wypadków. Kolejne auto wypadło z drogi, zatrzymało się przy krzyżu

Choć stoją tam liczne znicze i krzyż przypominające o tragicznych wypadkach, wciąż wielu kierowców nie zwalnia w tym miejscu. Po południu po raz kolejny samochód wypadł z drogi.

Zakręt w Zarajcu na drodze krajowej nr 19 Kraśnik- Janów Lubelski jest jednym ze stałych miejsc, gdzie ciągle dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Nie minął miesiąc od wypadku, w którym zginęły trzy osoby, a dzisiaj w tym samym miejscu znów interweniowały służby ratunkowe.

Około godziny 11:30 kierowca skody jadąc od strony Janowa Lubelskiego w kierunku Kraśnika, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i zatrzymało się w rowie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Skoda zatrzymała się przy samym krzyżu, gdzie 6 sierpnia zginęła tutaj trójka młodych osób. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. Pomoc drogowa Auto Łysiak Assistance, nadesłane – Sebastian)

2017-09-05 13:49:58

Zobacz również

26 komentarzy

 1. Prosta przyczyna: Zakręt źle wyprofilowany. Dodam, że dla 99,99% dobrze wyprofilowany.

 2. Chłopek roztropek

  „…zatrzymał się przy krzyżu” (!) – po mojemu jest to wyraźny znak dla kierowcy, że może to ostatnie ostrzeżenie.
  Następnego może już nie być

  • Grabarz samotnie wychowujący dzieci

   Przyznam, ze ten zakręt nie raz dostarczył mi klienta – najczęściej byli to, mówiąc delikatnie, inaczej myślący o swoim „miszczostwie”.

   • … i bardzo dobrze! takich zakrętów „źle wyprofilowanych” powinno być więcej… tak, więcej ponieważ wtedy było by mniej „miszczów”… Tysiące aut przejeżdża po takich zakrętach (np też diamentowa przy wiadukcie w Lublinie) tygodniowo i zawsze znajdzie się taki dla którego jest „źle wyprofilowany”… A kuźwa jak ma być wyprofilowany…? Aż strach jeździć po naszych drogach z takimi „kierowcami”…

 3. Życie... Trzeba zwolnić

  „Zakręt w Zarajcu na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik” a później … „kierowca skody jadąc od strony Janowa Lubelskiego w kierunku Kraśnika” Coś tu chyba jest nie tak droga redakcjo.

 4. To zakret na trasie lublin krasnik…czy krasnik Janów?brak konsekwencji w pisaniu lub ktos wogole nie zna regionu

 5. Od 17 lat jeżdżę tamtędy minimum 2 razy z tygodniu i jakoś nie mam problemu z utrzymaniem się na drodze. A może dla tego że wiem co piszą w tym kółeczku z czerwoną ramką ?

 6. Trasa Kraśnik- Janów Lubelski a nie Lublin.

 7. jak zzginolely tam trzy osoby przecież nie widać drzewa wiec jak to????? kierowca skody miał farta jak nic ,a na drugi raz niech nie wozi nic cieszzkiego stylu bo najwidoczniej cos lezalo ciężkiego stylu na rolecie i wybilo tylne okienko tzn ta mala szybke w samochodzie …. i niech się cieszy ze ten przedmiot poleciał w szybe a nie w tyl jego glowy bylby na pewno zgon albo respirator. pomodl się za takiego farta podziękuj bo masz za co

 8. nagle jakaś skoda wypada z drogi ? tak sama z siebie ? toż to atak opozycji na krzyż !

  • Przecież tam jest ograniczenie do 60 więc o czym mowa? Jak się zapitala z telefonem przy uchu to nic dziwnego że brakuje pasa-zakręt jest taki sam jak większość na polskich drogach tylko trzeba nauczyć się jeżdzić i zwracać uwagę na znaki.

   • Patrzcie no, niby takie jakieś małe „m” nie wiadomo jakiego sortu, a tak pięknie opisał problem (dla co głupszych).

    • Jasny gwint z lepszego sortu jesteś i chroni Cię immunitet? jezeli nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj a ocene wpisów zostaw mądrzejszym od siebie.

   • Wiesz. Mistrzowie kierownicy uważają, że znaki są dla tych, którzy jeżdżą z literką „L” na dachu. Potem każdy zmienia się z konserwatysty w liberała i żadne znaki nie będę rozkazywały na drodze. Na większości zakrętów można pojechać o 10 więcej niż mówi o tym znak. Jakkolwiek trzeba wiedzieć co sie dzieje na zewnątrz.

 9. Znowu mokro, znowu opony…

 10. Przejeżdżałem tą drogą kiedyś 1000 razy może więcej i mogę powiedzieć ze nie ma co zganiać na źle wyprofilowany zakręt bo trzeba mieć rozeznanie jakie są warunki na drodze i czytać znaki.
  Ale i tak niektórzy selekcjonerzy będą dalej próbować wchodzić tam przy 130 czy więcej…

 11. Wszystkie zakręty są bezpieczne …tylko co niektórzy „kierowcy ” nie nadają sie na kierowców ,ot przyczyna wypadania z zakrętów

 12. Jeżdżę ta droga odkąd mam prawko czyli ponad 22 lata, bo z Podkarpacia pochodzi rodzina. Ojciec tez jezdzi ze 40 lat odkąd tam rodzice nie mieszkają. Jakiegos farta mamy, bo ani razu na tym zakręcie nie wypadliśmy ?

 13. ja rozumiem audi, ale skodoł?!!!

  • ja tam różnicy nie widzę, wszystko to stal kruppa, a wiadomo że ta stal zabiła na świecie najwięcej istnień ;p

 14. a gdzie tam na zdjęciu widać jakiś łuk prosta droga !!!!!!!!!

 15. To nie drugie zdarzenie od tragicznego wypadku. Wczoraj był tam samochód w rowie tylko z drugiej strony widziałem osobiście i tydzień temu też. Z tym że nie zgłoszone zdarzenia do służb z powodu braku osób poszkodowanych. Fotoradar jedynym rozwiązaniem w tym miejscu!!!!!!!!!!

 16. Jakby zginęli to wystarczyłoby postawić nowe znicze a na krzyżu już jest oszczędność…szkoda

 17. krzyż i liczne znicze…. dobre!! to prawie równoznaczne z oznaczeniami ‚czarnego punktu’.. widocznie znicze nie były zapalone i kierowca w porę się nie zorientował.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online