Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tym razem nie doszło do tragedii. 36-latek leżał pijany na chodniku, nie był w stanie chodzić

Leżał na pokrytym śniegiem chodniku. Zauważyła go przejeżdżająca w pobliżu kobieta. Od razu zaalarmowała służby ratunkowe.

Co roku w okresie zimowym dochodzi do wielu przypadków zamarznięcia. Najczęściej przyczyną jest alkohol. Upojone nimi osoby usypiają na dworze, przez co ich organizmy ulegają wychłodzeniu. A to często prowadzi do śmierci. Na szczęście jednak społeczeństwo reaguje na takie przypadki, dzięki czemu osoby te w porę udaje się uratować.

Tak było m.in. w miniony czwartek w miejscowości Nielisz w powiecie zamojskim. W godzinach wieczornych jadąca samochodem kobieta zwróciła uwagę na leżącą na chodniku osobę. Natychmiast zatrzymała pojazd i zaalarmowała służby ratunkowe. Na miejsce skierowany został patrol policji.

Jak wyjaśnia asp.szt. Dorota Krukowska – Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, 36-latek znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Kiedy wstał, nie był w stanie utrzymać równowagi. Z uwagi, iż w takim stanie mężczyzna mógłby zamarznąć, funkcjonariusze postanowili odwieźć go do miejsca zamieszkania.

Policjanci wskazują, iż podobnych przypadków w ostatnim czasie zanotowano kilka. Dzięki temu do tej pory nie zanotowano ofiar śmiertelnych zimy.

12 komentarzy

 1. Eciupeciu bęc !

  Leżał se na chodniku i tylko dzięki temu, że rowerzyści odstawili swoje bolidy, nie doszło do rozjechania biednego, „zasłabniętego”, „chorego” alkoholika.
  Wielka społeczna szkoda.

 2. Super odpowiednia fotka do opisanego zdarzenia

 3. Kaśka w relacji wprost spod Jaśka

  To sie dopiero żona kochana i dzieciaczki ucieszyli, że im policja uchlanego, może zarzyganego i ulanego po pas tatunia dostarczyła, jeszcze żywego..

  • Alkohol dostępny w każdym sklepie, także całodobowych i na stacjach paliw. Chleba nie kupisz, ale wódkę zawsze. 24h/dobę.

 4. Niewiadomo czy to alkoholik, może wracał chłopina ze śledzika. A niektórym po alkoholu włącza się szwędawka, idzie, żeby tylko iść sam nie wie gdzie ale idzie. Brawo dla tej kobiety, że zareagowała. Należy brać z niej przykład, a nie wypisywać z palca wyssane scenariusze.

 5. Na wytrzeźwiałke a nie do domu.

 6. No szkoda .że tak się to skończyło.Amen.

 7. To pedzio tęczowy jest

 8. Niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie był pijany.

 9. Dowiedział się że rudy szwab zostanie premierem to się upił ze smutku.

 10. To był jednorazowy występek z radości ze kacza mafia idzie w pis-du.

Dodaj komentarz