Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Trzydnik Duży: Dwóch nastolatków zdewastowało orlik

Policja zatrzymała dwóch nastolatków, którzy zdewastowali wyposażenie Orlika w gminie Trzydnik Duży. Spalili oni m.in. siatkę w bramce i uszkodzili krzesełka oraz oświetlenie.

W sierpniu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Annopolu zostali powiadomieni o zniszczeniu mienia na trzydnickim Orliku.

-Wandale w nocy z 16 na 17 podpalili siatkę znajdującą się na bramce powodując straty w wysokości 1100 zł. Jednak to nie był ich ostatni wybryk. Kilka dni później dwukrotnie dopuścili się wykroczeń niszcząc jeszcze mienie na stadionie poprzez pomalowanie bramki do piłki nożnej, uszkodzenie krzesełek oraz oświetlenia czym spowodowali straty na kwotę po 400 zł – informuje asp. Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

Policjanci z komisariatu w Annopolu wraz z kryminalnymi z kraśnickiej komendy ustalili dwóch sprawców tych czynów. Okazali się nimi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży w wieku 15 i 18 lat.

Młodzieńcy przyznali się do zniszczenia mienia. Starszy z nich poddał się dobrowolnie karze 3 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na okres 3 lat, grzywnie w wysokości 500 zł, będzie także objęty opieką kuratora oraz obowiązkiem naprawienia szkody. Młodszy sprawca odpowie za swoje czyny przed sądem dla nieletnich.

2014-09-01 11:36:37
(fot. Policja Kraśnik)

5 komentarzy

  1. Do jakiego łagru z nimi – oczywiście po uzgodnieniach z przynależnymi im wszelakimi biegłymi, psychologami, psychiatrami, dowolnego wzrostu Sądem Rodzinnym, no i z towarzyszem Prezydentem Putinem ( w celu uzgodnieniawarunków wynajmu takiego obozu dla owych „gości”).
    Nic innego nie pomoże.

  2. No to sukces jest czym sie pochwalic maja wykrywalnosc jeden 15 drugi 18 zal

  3. Przysłowiowy – „wpier… i do lochu” a nie 3m na 3l.
    Na targ i po 50 batów na dupę. Plus odpracować szkody.

  4. zdewastować im domy,jeżeli takie mają.

  5. Połamać im Xboxy albo PlayStationy co mama kupili. Płacz by był.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo