Trzy wypadki w powiecie biłgorajskim. Policja apeluje o ostrożność

Ranni w wypadkach. Policja apeluje o ostrożność. W Biszczy nastoletni chłopiec został przygnieciony do barierki przez opla, który wpadł w poślizg. Z kolei w Woli Dużej 33-letni kierowca citroena wyjeżdżając z zakrętu, dachował swoim pojazdem. Ranna została także 28-latka z golfa, w którą uderzył wyjeżdżający z łuku jezdni passat.

-Do wszystkich zdarzeń doszło wczoraj na drogach powiatu biłgorajskiego, w miejscowościach Biszcza, Wola Duża i Sól. Pierwszy z wypadków wydarzył się tuż przed godziną 8.00 rano w Biszczy. Jak ustalili policjanci kierująca oplem na łuku jezdni wpadła w poślizg, na skutek, czego wjechała na chodnik, po którym poruszało się dziecko. 11-letni chłopiec został przygnieciony samochodem do barierki ochronnej. Na szczęście dla chłopca skończyło się jedynie na złamanym udzie. 43-letnia kierująca opla była trzeźwa – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju mł. asp. Milena Wardach

-Do drugiego ze zdarzeń doszło chwilę później na trasie Biłgoraj-Hedwiżyn. 33-letni kierujący citroena na zakręcie wpadł w poślizg i zjechał na pobocze, po czym jego pojazd dachował. Mieszkaniec Chełma był trzeźwy, do szpitala trafił z obrażeniami ręki – dodaje mł. asp. Milena Wardach.

– Do ostatniego z wypadków doszło po godzinie 15.00 w miejscowości Sól. W stojącego na poboczu golfa, za kierownicą, którego siedziała 28-letnia kobieta, uderzył wyjeżdżający z zakrętu passat. 28-latka z obrażeniami trafiła do szpitala. Z ustaleń policjantów wynika, że zarówno 28-letnia kobieta jak i 42-latek z passata byli trzeźwi – opisuje ostatnie zdarzenie mł. asp. Milena Wardach z biłgorajskiej policji.

Funkcjonariusze pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności i przyczyn każdego z powyższych zdarzeń.

2014-02-15 09:33:20
(fot. KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika