Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy wypadki w powiecie biłgorajskim. Policja apeluje o ostrożność

Ranni w wypadkach. Policja apeluje o ostrożność. W Biszczy nastoletni chłopiec został przygnieciony do barierki przez opla, który wpadł w poślizg. Z kolei w Woli Dużej 33-letni kierowca citroena wyjeżdżając z zakrętu, dachował swoim pojazdem. Ranna została także 28-latka z golfa, w którą uderzył wyjeżdżający z łuku jezdni passat.

-Do wszystkich zdarzeń doszło wczoraj na drogach powiatu biłgorajskiego, w miejscowościach Biszcza, Wola Duża i Sól. Pierwszy z wypadków wydarzył się tuż przed godziną 8.00 rano w Biszczy. Jak ustalili policjanci kierująca oplem na łuku jezdni wpadła w poślizg, na skutek, czego wjechała na chodnik, po którym poruszało się dziecko. 11-letni chłopiec został przygnieciony samochodem do barierki ochronnej. Na szczęście dla chłopca skończyło się jedynie na złamanym udzie. 43-letnia kierująca opla była trzeźwa – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju mł. asp. Milena Wardach

-Do drugiego ze zdarzeń doszło chwilę później na trasie Biłgoraj-Hedwiżyn. 33-letni kierujący citroena na zakręcie wpadł w poślizg i zjechał na pobocze, po czym jego pojazd dachował. Mieszkaniec Chełma był trzeźwy, do szpitala trafił z obrażeniami ręki – dodaje mł. asp. Milena Wardach.

– Do ostatniego z wypadków doszło po godzinie 15.00 w miejscowości Sól. W stojącego na poboczu golfa, za kierownicą, którego siedziała 28-letnia kobieta, uderzył wyjeżdżający z zakrętu passat. 28-latka z obrażeniami trafiła do szpitala. Z ustaleń policjantów wynika, że zarówno 28-letnia kobieta jak i 42-latek z passata byli trzeźwi – opisuje ostatnie zdarzenie mł. asp. Milena Wardach z biłgorajskiej policji.

Funkcjonariusze pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności i przyczyn każdego z powyższych zdarzeń.

2014-02-15 09:33:20
(fot. KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112