Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy osoby w szpitalu. Policjanci zatrzymali 19-latce prawo jazdy

W poniedziałek na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Lubelskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. 19-letnia kierująca fordem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 19-letniemu kierującemu audi. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 19 w Tomaszowie Lubelskim na skrzyżowaniu ulicy Ściegiennego z ulicą Pogodną. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci wstępnie ustalili, że 19-latka kierująca fordem jadąc ulicą Pogodną i dojeżdżając do ulicy Ściegiennego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą z pierwszeństwem 19-letniemu kierującemu audi. 19-latek podróżował z dwójką pasażerów, natomiast kierująca fordem jechała sama. W wyniku zderzenia pojazdów ucierpiały trzy osoby, kierujący pojazdami oraz 17-letnia pasażerka audi.

W szpitalu na obserwacji pozostała dwójka z nich. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali 19-latce prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Młoda kobieta uprawnienia do kierowania posiadała zaledwie od 4 miesięcy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

6 komentarzy

  1. prawo jazdy w czipsach chyba znalazła ;D

  2. najlepszym się zdarza;-)

  3. Junyj szafior bandit- tak mówią na wschodzie.

  4. Pewnie chciała go zaprośić na randkę ale się wstydziła to trzeba było ustrzelić ? i miała motylki w brzuchu to znaki już nie obowiązują

  5. Nie może być ? Przecież zdała państwowy egzamin ,wymyślony przez wybitnych specjalistów ? to zna zasady ,przepisy i znaki co zostało potwierdzone przez egzaminatora ….to jak to się moglo stać ? Ano zdała ,jak wielu jej podobnych bo miała szczęscie …jezdzić to się nauczy jak pojezdzi parę lat i to pod warunkiem że ma mózg i potrafi go używać

Z kraju