Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania zaginionej 15-latki z Puław AKTUALIZACJA

Trwają poszukiwania zaginionej 15-letniej mieszkanki Puław. Ostatni kontakt z nastolatką był wczoraj rano, od tamtej pory jej telefon milczy.

Od wczoraj trwają poszukiwania zaginionej 15-letniej Natalii z Puław. Nastolatka przebywała u babci w Stężycy w powiecie ryckim. W Nowy Rok około godziny 2 wyszła z domu złożyć życzenia znajomym w okolicach kapliczki w Stężycy.

Około godziny 8 skontaktowała się z babcią mówiąc, że jest u kolegi i będzie za godzinę w domu, jednak do chwili obecnej 15-latka nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Jej telefon jest nieaktywny.

Rysopis: wzrost około 164 cm, włosy rude z ciemnymi pasemkami, szczupła budowa ciała, oczy brązowe. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną sukienkę, czarne lakierowane buty na obcasie i białą kurtkę.

Jeśli ktokolwiek z was posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z III Komisariatem Policji w Dęblinie pod numerem telefonu 47 812 04 10, numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 02.01.2021 23.27
Późnym wieczorem otrzymaliśmy informację, że nastolatka została odnaleziona. Jest cała i zdrowa.Więcej informacji TUTAJ

(fot. LUBLIN112)

59 komentarzy

  1. Połowa z wypowiadających się tutaj to zwykła patologia ….ile już było ofiar gwałtów , zabójstw bo małolata chce się bawić ,…dziecko jest głupie zwłaszcza jak ma tępych ojców więc nie ma co winić młodego … w najlepszym wypadku matka takiej zostaje młodą babcią…

  2. Kolega jej się znudzi to wróci.

  3. To racja połowę oblać randapem..

  4. Że tak zapytam. Co w tym czasie robili rodzice, że zlecenie opieki zostawili babci?

  5. Ha ha ha ha prawie dziewica

  6. Jest wpis na facebooku, że dziewczyna się odnalazła

  7. Wytrzezwiala malolata po imprezie to wrocila.

  8. Rodzice nieodpowiedzialni,babcia tez pierwsza naiwna,siedzi wnusia w sylwestra z babcia i bajeczki w telewizji ogladaja jakby nastolatka innych znajomych nie miala,o polnocy grzeczenie siedzi w domu i picolo pije, nikomu zyczen nie sklada,a o drugiej w nocy przypomina sobie ze znajomych ma i musi leciec zyczenia skladac,juz to sie calosci nie trzymalo a babcia naiwna z domu wypuszcza,rodzice moze by nie puscili to babcia bajeczke kupila i puscila,malolata wszystko zaplanowala od poczatku,szkoda tylko ze tak duzo osob sie w to zaangazowalo.

  9. Skończyła się ruja i wróciła.