Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania zaginionego 16-latka

Parczewscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 16–latka. Bartosz samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.

Zaginiony w dniu 18 kwietnia 2022r. przebywając w miejscu zamieszkania oddalił się z niego samowolnie. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi jak również personelem placówki opiekuńczo–wychowawczej, do której został wcześniej skierowany.

Nie jest też znane miejsce pobytu nieletniego. W chwili oddalenia się prawdopodobnie ubrany był w czarna kurtkę, granatową bluzę z kapturem, czarną czapkę z daszkiem, buty sportowe koloru niebieskiego. Bartosz ma 178 cm i włosy w kolorze ciemny blond, znaki szczególne: na lewym nadgarstku tatuaż w kształcie krzyża.

Jeżeli ktoś posiada informacje o miejscu pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z dyżurnym komendy pod nr tel.: 47 814 32 90, najbliższą jednostką policji lub numerem alarmowym 112.

(fot. Policja Parczew)

8 komentarzy

 1. Ja obcakrajowca być tzw innostranna

  Jak Bartosz samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania, tak do niego samowolnie wróci,
  tylko mu się kieszonkowe skończy i odrobinę wygłodnieje.

 2. Wydziarany 16-latek sobie poradzi.nie trzeba go ratować.

 3. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  To wyraźna oznaka wiosny, zaczął się redyk „owieczek” (dawniej: gigant)

 4. Po oczach widać,że to nic ciekawego.

  • Alfons po twoich wymiocinach widać, że nadajesz się tylko do utylizacji. Będziesz na liście poszukiwanych pedofili. Tego bądź pewien.

 5. To niezrozumiałe że pod takim artykułem (w zasadzie to pod każdym innym) większość albo wszystkie komentarze są delikatnie mówiąc obrażające bohatera artykułu lub jego rodzinę, poglądy, zachowanie itd. Po co dawać możliwość komentowania tych wszystkich artykułów.

 6. Powinno sie wyłączac mozliwosc komentowania , ale chyba na tym portale zarabiają , na gnojeniu ludzi .Chlopak nie uciekł bez powodu ,.Mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skonczy , a nim zajma sie psycholodzy o ile się zajmą…

 7. Chłopak w D…e ma przykazy , nakazy i zakazy obowiązujące w bidulu więc sobie poszedł :)i co mu zrobią?NIC 🙂

Z kraju