690 680 960

Trwają intensywne poszukiwania kierowcy który śmiertelnie potrącił 19-latkę

Cała lubelska policja intensywnie poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia 19-latki do którego doszło w sobotę późnym popołudniem.

Lubelska policja wciąż poszukuje sprawcy śmiertelnego potracenia 19-latki, do którego doszło wczoraj w Wólce pod Lublinem. Około godziny 16:45 samochód osobowy jadący od strony Lublina, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych młodą kobietę. Uderzenie było na tyle silne, że piesza przeleciała w powietrzu kilkanaście metrów. Kierujący pojazdem nie zatrzymując się odjechał z miejsca wypadku. Ratownikom z pogotowia, pomimo kilkunastominutowej reanimacji nie udało się uratować życia pieszej. Jak ustalono, 19-latka, opuszczała już przejście dla pieszych a kierujący pojazdem odjechał najprawdopodobniej w kierunku Pliszczyna.

W Wólce na miejscu zdarzenia wciąż trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy śmiertelnego wypadku. Jak ustaliliśmy, do tej pory nie zgłosił się żaden z bezpośrednich świadków zdarzenia. Jednak policja posiada zeznania osób, które w momencie wypadku znajdowały się w pobliżu. Jeden z nich widział ciemny samochód osobowy, który szybko odjechał a następnie skręcił na najbliższym skrzyżowaniu w lewo. Dodatkowo funkcjonariusze sprawdzili przebieg trasy w promieniu kilku kilometrów zabezpieczając nagrania z monitoringu. Był to przejazd kolejowy, na którym znajdują się kamery, a także okoliczne firmy i stacje paliw. Obecnie trwa przeglądanie zapisów w celu ustalenia wszystkich aut, które w tym przedziale czasowym, gdy zdarzył się wypadek, poruszały się ta trasą.

null

Policjanci pod nadzorem prokuratora dzisiaj kolejny raz sprawdzają centymetr po centymetrze miejsce zdarzenia zabezpieczając wszelkie ślady jakie pozostały po zdarzeniu. Auto, które potrąciło pieszą zostało uszkodzone, zabezpieczone do celów śledczych jest wiele elementów pojazdu, które mają także pomóc w ustaleniu zarówno marki jak i kierującego pojazdem.

APELUJEMY PO RAZ KOLEJNY DO WSZYSTKICH, KTÓRZY POSIADAJĄ WIEDZĘ NA TEMAT SPRAWCY, BĄDŹ TEŻ MOGĄ POMÓC W JEGO USTALENIU BĘDĄC ŚWIADKIEM ZDARZENIA LUB WIEDZĄC O ROZBITYM POJEŹDZIE O KONTAKT Z NAJBLIŻSZĄ JEDNOSTKĄ POLICJI NR TEL. 997 I 112. MOŻNA TAKŻE KONTAKTOWAĆ SIĘ Z NASZĄ REDAKCJĄ. GWARANTUJEMY PEŁNĄ ANONIMOWOŚĆ

(FOT. LUBLIN112)
2013-12-15 11:42:26

59 komentarzy

  1. Błagam Was – dajcie spokój z bezsensownymi komentarzami. Narkotyki – serio? To była drobna, miła i uśmiechnięta. Tutaj debile piszą o narkotykach, a jej rodzina, siostry przeżywają horror. Oby nikt Waszej córki, siostry czy bliskiej osoby po tragicznej śmierci tak nie oczerniał. Bądźcie ludźmi i dajcie rodzinie przeżyć w spokoju taką katastrofę jak śmierć dziecka…

    • Zgadzam sie z toba dziewczyna zginela rodzina pzezywa jej smierc a wy gadacie glupoty o narkotykach

  2. DLACZEGO Policja nie sprawdzi u operatorów telefonii komórkowej, KTO, kogo telefon jechał tą trasą o tej godzinie? Przeciez ta osoba na 100% miała włączoną komórkę tam i o tej godzinie. To jest wszystko logowane u operatora.Dzięki tym danym można ustalić nie tylko jaki samochód jechał, ale kto z IMIENIA I NAZWISKA zabił tą dziewczynę o 16:45 w tym dokładnie miejscu! Czy czyta to Policja, czy nie?

  3. No i znalazł się ptaszek , policjant z Łęcznej .

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…