Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa śledztwo w sprawie gwałtów na 14-latce. Zatrzymany mężczyzna miał grozić jej pozbawieniem życia

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 32-latek, któremu prokuratura zarzuca dokonanie licznych przestępstw o charakterze seksualnym. Pokrzywdzoną jest 14-letnia dziewczyna.

Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej prowadzi czynności w sprawie wykorzystywania seksualnego 14-latki przez 32-letniego mężczyznę. Śledztwo rozpoczęło się od zgłoszenia na policję, jakie w poniedziałek 30 grudnia złożyli rodzice dziewczynki. Dotyczyło ono zarówno gwałtu dokonanego na ich córce, jak też gróźb, w tym pozbawienia życia, jakie miały być kierowane do nastolatki.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany. Jest to mieszkaniec powiatu bialskiego. Po przeprowadzeniu z nim wstępnych czynności został on doprowadzony do prokuratury i przesłuchany. Śledczy przedstawili mu kilka zarzutów. Najpoważniejsze z nich dotyczą przestępstw seksualnych wobec osoby małoletniej, do jakich miało wielokrotnie dochodzić od lipca 2018 do końca 2019 roku. Kolejne, to kierowanie gróźb karalnych.

Jak ustaliliśmy, w pierwszym okresie miały być to tzw. inne czynności seksualne. Jednak później, a dokładniej od kwietnia ub. roku, miał dokonywać gwałtów na dziewczynce. Z ustaleń śledztwa wynika, że pomimo sprzeciwu pokrzywdzonej mężczyzna, aby osiągnąć zamierzony cel, groził 14-latce pozbawieniem życia. Podejrzany nie przyznał się do dokonania gwałtów, nie zaprzeczał jednak, że groził dziewczynce.

Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec 32-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Z uwagi na charakter sprawy, jak też dobro pokrzywdzonej, śledczy postanowili nie udzielać więcej informacji na ten temat. Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Pedofil i tyle .Sam fakt ,że stary byk 30 lat zainteresował się nastolatką nie jest normalny .

 2. W18 roku to ona miała 12 lat. Nikt normalny nie podnieca się dzieckiem z podstawówki. Zniszczył jej życie. Powinni mu to samo zrobić.

 3. W pace gwint mu wykalibruja zaczną tej miłości oby tylko trafił do odpowiedniej celi.

 4. przeniosą go do innej parafii?

 5. Chciałbym by moje posty były widoczne

  O co chodzi w tym prawie? Ukradł kosiarkę – grozi mu 10 lat więzienia, wyłudził 170 tys. – grozi mu 8 lat, jest pedofilem – 12 lat…

  Kto te progi wymyśla…

 6. najpierw inne czynności seksualne pózniej przez pół roku gwałty a zgłosiła dopiero teraz coś nie tak!

 7. Nie bronię tego Pedofila bo jest zwyrodnialcem i Powinien ponieść karę za gwałt na dziecku .lecz gdzie byli rodzice przez rok dziecko Gwałci ktoś a oni nic nie wiedzieli co się dzieje z ich Córką ! Coś nie tak w tej rodzinie gdyby nie groźby to dalej by Pedofil zabawiał się z tą dziewczynką .brak zainteresowania ze strony rodziców dzieckiem i zaduźo swobody .

Z kraju