Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trójka nastolatków w rozbitym audi. Interweniował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

W nocy z czwartku na piątek w Urzędowie doszło do groźnego wypadku. W wyniku zdarzenia poszkodowana została trójka nastolatków. Na miejscu zdarzenia interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek o godzinie 2.00 w miejscowości Urzędów w powiecie kraśnickim. Na remontowanym odcinku drogi audi wypadło z jezdni, staranowało barierki i uderzyło w betonową barierę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ratownicy na miejscu zastali trzy osoby, 19-latka i dwie 16-latki. Strażacy przy użyciu narzędzi ratownictwa technicznego ewakuowali poszkodowane osoby z wraku auta. Cała trójka została przetransportowane do szpitali, jedna z 16-latek trafiła do placówki medycznej śmigłowcem LPR.

Po badaniach w szpitalu 19-latek został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie 1,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze prowadzą teraz czynności mające na celu ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

31 komentarzy

  1. Gratulacje dla rodziców całej trójki.
    1,5 promila w Wielki Piątek😅

  2. dzban zaimponował laskom 😀

  3. Biedne dzieci bogatych rolników

  4. Ale prezent na święta. Jak się cieszę, że stałem sie właścicielem cząstki tego złomu! Brawo pis! Brawo peło!

  5. A mnie się zdaje że ów ałdi z okolic Jaśkowa pochodzi, ale może się mylę.

  6. Biedne dzieci bogatych rolników zagłębie malin i morderców za kółkiem .

  7. Tragedia jest ale… gdzie są rodzice? Jak to możliwe, że w Wielki Piątek dwie 16latki bujają się o 2 w nocy z imprezy? I jeszcze wsiadają do auta z nawalonym kierowcą. 1,5 promila to już widać po człowieku. Co z jest z tymi ludźmi? Kompletnie nie panują nad dzieciakami? Mają je gdzieś?

Dodaj komentarz