Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trasa Lublin – Lubartów czasowo zamknięta dla ruchu. „Ze względów bezpieczeństwa”

Zablokowana została dla ruchu pojazdów droga krajowa nr 19 między Lublinem a Lubartowem. Przyczyną jest wyciek gazu z gazociągu.

Całkowicie wstrzymany został ruchu pojazdów na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów w miejscowości Niemce. Przyczyną jest rozszczelnienie gazociągu, który przebiega tuż obok trasy.

Obecnie na miejscu pracują strażacy i policjanci, w drodze są też pracownicy pogotowia gazowego. Jak nam przekazano, gaz cały czas się wydobywa, dlatego też, ze względów bezpieczeństwa droga została zamknięta dla ruchu.

To samo dotyczy osób pieszych. Wyłączony z użytkowania został chodnik biegnący wzdłuż drogi krajowej. Trwa organizowanie objazdów. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają utrudnienia.

AKTUALIZACJA 18:04
Jak ustaliliśmy, do rozszczelnienia gazociągu doszło w trakcie prac ziemnych prowadzonych w pobliżu Urzędu Gminy. Obecnie sytuacja jest już opanowana. Niebawem ruch pojazdów powinien zostać wznowiony.

Trasa Lublin – Lubartów czasowo zamknięta dla ruchu. „Ze względów bezpieczeństwa”

Trasa Lublin – Lubartów czasowo zamknięta dla ruchu. „Ze względów bezpieczeństwa”

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. ma firnma kppac recznie kopia koparkami norma

 2. NauczSięPisaćBałwanie

  Naucz się pisać

 3. Czy wójt dalej załatwia ciepłe posadki

 4. Myślałem, że robią S19. Biedne te Niemce. Rządzący, ustami swoich posłów i innych ministrów, ciągle próbują nam obrzydzić Unię i Niemcy. I Niemce dostają rykoszetem. Mało im ciągłych korków, to jeszcze gaz.

 5. Dziadek ze Slamsowa

  Rano wysłałem jeden komentarz, teraz drugi, a pokazał mi się komunikat: Wysyłasz komentarze zbyt szybko, zwolnij trochę.
  To co ja mam limit: raz na tydzień

 6. Nord stream 3 w Niemcach

 7. ciekawe co będzie jak te g, niane zabawki elektryki będą iskrzyć w mieście

Z kraju