Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Transport piwa na polu. „Jak do tego doszło, nie wiem” (wideo)

W rejonie zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego na drodze krajowej nr 17 nie ma utrudnień w ruchu. Policjanci przekazali więcej szczegółów rozrzucenia około 200 transporterów z piwem na przydrożnym polu.

Krasnostawscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś przed godziną 9 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Ignasin w powiecie krasnostawskim, na trasie Piaski – Krasnystaw.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący ciężarówką z ładunkiem w postaci kilkuset transporterów piwa zjechał do rowu i doprowadził do rozrzucenia towaru na pobliskim polu.

32-latek był trzeźwy i nie odniósł obrażeń ciała. W rozmowie z policjantami stwierdził, ze nie wie jak do tego doszło. Został ukarany mandatem w wysokości tysiąc złotych.

Jak się okazało ciągnik siodłowy marki Renault nie posiadał ważnych badań technicznych. Rozrzucony towar wraz z ciężarówką znajdował się poza jezdnią, dzięki czemu nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. wideo Policja Krasnystaw)

24 komentarze

  1. Ludzie tam działy się dantejskich sceny, dużo rannych i podeptanych, miejscowe chłopy biegali że skrzynkami do domów.

  2. Raj utracony.

  3. Dziadek ze Slamsowa

    Większych utrudnień w ruchu nie było, ale zanim zorientowano się, że to tylko puste skrzynki, a browca „niet”, to chłopu sporo upraw stratowano

  4. Chmielaki w sierpniu.

Wiadomości z info112