Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Traktowali sutenerstwo jako stałe źródło dochodu. Małżeństwo stanie przed sądem (zdjęcia)

Policjanci z Lublina zatrzymali małżeństwo z powiatu puławskiego podejrzane o czerpanie korzyści majątkowych z cudzego nierządu. Jak ustalili kryminalni, 67-latek i 52-latka traktowali sutenerstwo jako źródło stałego dochodu.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali małżeństwo z powiatu puławskiego. 67-latek i 52-latka podejrzani są o czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inne kobiety.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w okresie od 2013 roku do lipca br. udostępniali pokoje mieszkalne, ułatwiając w ten sposób kobietom świadczenie usług, z czego czerpali korzyści majątkowe. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy potwierdził, że małżeństwo traktowało sutenerstwo jako stałe źródło dochodu – informuje aspirant Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W piątek zatrzymani zostali doprowadzeni do Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Okręgowej w Lublinie z siedzibą w Białej Podlaskiej, gdzie usłyszeli zarzuty.

– Odpowiedzą za sutenerstwo, które stanowiło dla nich stałego źródła dochodu. Wobec 67-latka i 52-latki prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju połączone z odebraniem paszportów. Dodatkowo 67-latek ma zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług hotelarskich. Za sutenerstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje aspirant Kamil Karbowniczek.

Traktowali sutenerstwo jako stałe źródło dochodu. Małżeństwo stanie przed sądem (zdjęcia)

fot. Policja Lublin

 

Traktowali sutenerstwo jako stałe źródło dochodu. Małżeństwo stanie przed sądem (zdjęcia)

fot. Policja Lublin 

8 komentarzy

  1. To nie można wynająć pokoju studentce?

  2. … stare zgredy i takie hieny , wstyd , jeszcze baba

    • Wbrew pozorom nie ma się czego wstydzić. Jest popyt jest i podaż. A oni pomagali połączyć kropki. A że przestępstwo to dostaną grzywny i zawiasy

  3. Kto tu jest pokrzywdzony?

  4. Niewolnicza praca kobiet, zastraszanie, narkotyzowanie, odbieranie pieniędzy – tak będzie, dopóki prawo nie zacznie ścigać „klientów” korzystających z usług prosty,tutek. Ale obecne „feministki” popierają se,x,working zamiast krzyczeć o prawach kobiet.

  5. Ciekawe czy dziadek prowadził wstępne rozmowy rekrutacyjne. Hahahha

Dodaj komentarz