Tragiczny wypadek we mgle. Nie żyje piesza potrącona przez pojazd dostawczy (zdjęcia)

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku pod Parczewem. Nie żyje piesza potrącona przez pojazd dostawczy.

Do zdarzenia doszło w piątek nad ranem w miejscowości Kostry w gminie Milanów w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszej.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że kierujący dostawczym iveco mieszkaniec gminy Parczew potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Obrażenia jakie odniosła 77–latka były na tyle poważne, że pomimo podjętej reanimacji jej życia nie udało się uratować.

Kierujący pojazdem był trzeźwy. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Mundurowi pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. Policja Parczew)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  „Tragiczny wypadek we mgle. Nie żyje piesza potrącona przez pojazd dostawczy” !!!
  Dopiero po II Wojnie Światowej ci co przeżyją będą świecić światłem własnym W związku z tym, i póki co, szanowni męczennicy motoryzacji, uważajcie… wyrapiajcie gały bo nieoswietlonych idiotów mamy aż nad to.

  • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

   Aneks do powyższego: Miało być III wojna Światowa
   Powtarzam, światłem własnym świecić mamy po III WŚ.

 2. SZKODA KOBIETY ALE TO ŚMIERĆ NA WŁASNE ŻYCZENIE – W DALSZYM CIĄGU NIECH CHODZĄ BEZ KAMIZELEK ODBLASKOWYCH I OŚWIETLENIA – GDZIE JEST POLICJA WIELOKROTNIE WIDZIAŁEM JAK POLICJANCI PRZEJEŻDŻALI OBOK OSÓB PRZEMIESZCZAJĄCYCH SIĘ POZA OBSZAREM ZABUDOWANYM BEZ JAKIEGOKOLWIEK ODBLASKU – NIGDY NIE PODJĘLI INTERWENCJI

  • Najlepiej @CHOPER obarczyć winą tego słabszego.
   A od kiedy to powiedz @CHOPER, piesza przechodząca przez jezdnię w obszarze zabudowanym MUSI być ubrana w kamizelkę odblaskową i wyposażona w oświetlenie?
   Wymień może jeszcze rodzaj oświetlenia zgodny z przepisami bo za chwilę napiszesz, że oświetlenie pieszego oślepiło kierowcę.
   Dla takich jak ty, to nawet najbardziej oświetlona choinka będzie niezauważalną przeszkodą.

 3. współczuje rodzinie

  • Choper znałam tą kobietę. Była matką i babcią. Wychowywała sama dwoje wnuków od pieluch. Codziennie chodziła do lokalnego sklepu po chleb. Nikt nigdy nie wie, kiedy umrze więc pisanie o „śmierci na własne życzenie” jest po prostu nie na miejscu i świadczy o braku kultury osobistej z twojej strony. Jestem ciekawa, czy jakby zginęła tobie jakaś bliska osoba też pisałabyś/pisałbyś w taki sposób i mówił rodzinie że sama jest sobie winna.
   A tak poza tym, używanie CapsLocka nie sprawi, że komentarz będzie bardziej zauważalny. Ponadto, pisanie wersalikami w internecie odbieranie jest jako atak agresji i podnoszenie głosu (proponuję poczytać o etyce w Internecie 😉 ).

   • Ponadto, Ona przechodziła przez ulicę do domu swoich wnuków, gdyż mieszka po drugiej stronie jezdni.

 4. Ciekawe czy kierowca dostawczego auta jechał zgodnie z przepisami? Jadąc wczoraj po obwodnicy Lublina wszyscy jechali 100. Wątpie czy większośc potrafiłaby się zatrzymac przed postwioną w poprzek ciężarówką w poprzek na światłach.

 5. pieszy widzi swiatła samochodu.Kierowca pieszego niekoniecznie. prosty przyklad kto powinien ustąpić,tylko po to żeby żyć.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online