Tragiczny wypadek w Rogóźnie. Nie żyje 20-latek

Całkowicie zablokowana jest trasa z Łęcznej do Sosnowicy. To po wypadku, w którym jedna osoba zginęła, a jedna została ranna.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 4 rano w miejscowości Rogóźno w gminie Ludwin w powiecie łęczyńskim. Na drodze wojewódzkiej nr 820, z Łęcznej do Sosnowicy, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze łęczyńskiej drogówki, młody mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Renault Laguna z nieustalonych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze, następnie wpadło do rowu, uderzyło w przydrożne drzewo i dachowało.

Kierujący pojazdem 20-letni mężczyzna wypadł na zewnątrz i został przygnieciony przez samochód. Zginął na miejscu. Jadący z nim 19-letni pasażer został ranny i przetransportowano go do szpitala.

W chwili obecnej nie ma informacji na temat jego stanu zdrowia. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga z Łęcznej do Sosnowicy jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd przez Dąbrowę, Kaniwolę i Piaseczno.

68-103691

2017-04-18 08:11:09
(fot. Policja Łęczna)

Zobacz również

18 komentarzy

  1. Wiadomo Reno Laguna…królowa lawet…

  2. Kurcze ludzie zanim napiszecie jakiś paskudny komentarz to zastanówcie się trochę.To był młody chłopak,może miał kogoś,kto na niego czekał.Ma matkę która teraz pewnie wolałaby być na jego miejscu.Marzenia,dalsze plany.Nie każdy jest całe życie taki mądry.Każdy zrobi coś głupiego i ujdzie mu na sucho,bez konsekwencjii.Nie wiadomo co było przyczyną.Ktoś tutaj jest specjalistą od tego typu spraw?ktoś był na miejscu zdażenia?oglądał denata lub samochód?.Szkoda,bo to młody człowiek.Ta złośliwość i zgryzota wybije nas kiedyś.A wystarczy pomyśleć że za chwilę i Ty wsiądziesz do samochodu i możesz nie wrócić.I wstawią tylko taką informację tutaj.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności