Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek przy budowie garażu. Upadek zakończył się śmiercią

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który podczas prac budowlanych spadł z rusztowania. Sprawę bada teraz prokuratura.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Pieszowola w gminie Sosnowica w powiecie parczewskim. Na jednej z posesji prowadzone były prace związane z budową jednokondygnacyjnego budynku gospodarczego z przeznaczeniem na garaż. Około godziny 11 służby ratunkowe zostały powiadomione o upadku mężczyzny z wysokości. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Przybyli na miejsce ratownicy zastali pracownika budowlanego, nie wykazującego funkcji życiowych. Nie udało się go uratować. Ofiarą jest 52- letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska.

Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna pracował na wysokości blisko 3 m. Z nieznanych jeszcze przyczyn spadł, doznając obrażeń ciała skutkujących śmiercią. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Sprawdzane jest m.in. to, czy mężczyzna stosował jakiekolwiek zabezpieczenia, niezbędne podczas tego typu prac.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-07-23 22:19:40

3 komentarze

  1. z 3m się zabić aż nie do wiary musiał bardzo pechowo upaść

    • Głową wystarczy gruchnąć o coś twarde i gotowe. A może zaslabl

      • Babka Szeptucha (wnusia znaczy sie)

        Andrzeju, żeby się zabić nie trzeba wchodzić na dach wieżowca, idąc ulicą można potknąć się, kołatnąć w coś baniakiem i powiększyć grono aniołków. Jeśli jesteś katolikiem.