Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna wciągnięty przez kombajn do zbioru buraków. Nie udało się go uratować

Nie żyje mężczyzna wciągnięty przez kombajn służący do zbioru buraków. Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę kilka minut przed godziną 19 w miejscowości Zakłodzie w gminie Radecznica w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w jednym z gospodarstw. Na miejsce skierowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Szczebrzeszynie, OSP w Radecznicy i Latyczynie, a także zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Jak się okazało, kombajn służący do zbioru buraków cukrowych wciągnął pracującego przy nim mężczyznę. W wyniku tego poszkodowany doznał poważnych obrażeń ciała, skutkujących jego śmiercią.

Na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Nadzorowane są one przez prokuratora.

(fot. OSP Radecznica)

11 komentarzy

  1. Kiedy dotrze do wszystkich, że przy pracującej maszynie się nie dłubie? Na prawdę strata kilku minut jest cenniejsza niż zdrowie lub życie?

  2. Widzisz są awarie które można usunąć tylko przy włączonej maszynie

  3. Trzeźwy chociaż czy wspomógł się regionalnym specyfikiem? BHP zachowane? Kolejny raz natura dokonała selekcji.

  4. naprawiać coś przy pracującej maszynie to daje się do serwisu a nie samemu i po nim, niech to będzie przestroga dla innych

  5. Jak był młody – nie pomyślał, starszy pewnie robił tak nie raz i myślał, że i tym razem się uda… wieczny odpoczynek…. kondolencje rodzinie

  6. Latyczyn a nie Lataczyn

  7. Kombajn zrobił to, do czego został zbudowany.