Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek pod Radzyniem Podlaskim. Jedna osoba spłonęła w pojeździe (zdjęcia)

W piątek rano na drodze krajowej nr 63 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów, w tym ciężarówki. Obecnie trasa Radzyń Podlaski – Sławatycze jest zablokowana, na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 9:30 na drodze krajowej nr 63 w Stasinowie w powiecie radzyńskim, na trasie Radzyń Podlaski – Sławatycze. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów – osobowego i ciężarowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wynika ze wstępnych informacji, pojazd ciężarowy zderzył się tam czołowo z osobowym. Po zderzeniu osobówka stanęła w płomieniach. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej śmierć na miejscu poniosła jedna osoba.

Obecnie droga krajowa nr 63 w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzili objazd przez Zbulitów Mały, Wohyń i Bezwolę. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

AKTUALIZACJA 10:28

Jak przekazuje policja, kierujący samochodem osobowym podczas wyprzedzania innego pojazdu zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Tragiczny wypadek pod Radzyniem Podlaskim. Jedna osoba spłonęła w pojeździe (zdjęcia)

Tragiczny wypadek pod Radzyniem Podlaskim. Jedna osoba spłonęła w pojeździe (zdjęcia)

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

24 komentarze

 1. Osoba spłonęła w pojeździe, bo za długo czekała, aż się zacięty pas przepali, czy sama się zacięła ???

 2. Po co tak gnać , na łeb i szyję?? Roboty nie przerobisz , kobiety nie zaspokoisz , czasu nie prześcigniesz .

 3. Ofiara to 36 latek z Komarówki Podlaskiej. Sprawcą kierowca ciężarówki, który z niewiadomych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas.

 4. co ty pleciesz ? winny wypadku jest denat .

 5. Czwarty w ostatnim czasie, wypadek śmiertelny. Wszystkie spowodowane przez kierujących samochodem.

 6. Ludzie przed świętami jakiegoś amoku dostają. Śpieszą się aby jeszcze więcej nakupić. Wszędzie pełno ludzi, korki, zaparkować nie ma gdzie. Wszyscy na raz ruszyli na sklepy.

  • Święta Wiosennego Obżarstwa nie różnią się niczym, od Obżerania się i chlania przy Choince. Tylko rekwizyty inne.

  • Wszystko pośpiech , nadmierna prędkośc i brak wyobrazni.ludzie pędza jak szaleni,niektórych to trudno wyprzedzić

 7. Gdyby nie gaz to pewnie by żył…

 8. Szczerze mówiąc dobrze że tak się stało iż człowiek nie myślący zginął więcej nie spowoduje niebezpiecznych sytuacji zaś całe szczęście że nie uderzył w osobówkę z dziećmi -kierowca ciężarówki raczej poradzi sobie psychicznie z tym wypadkiem

  • kerowcy tirów to czesto ciapy i lenie kierowca to ogolnie zawód dla tego typu osób tak mi sie wydaje

 9. Do LPG.. JESTEŚ BARAN

  • No oczywiście, przecież co to za robota siedzieć i kręcić kierownicą 🙂 pozdro dla bardziej rozgarniętych umysłowo!

 10. Pajacu co się podpisujesz grunt bo boisz się podać danych swoich,kierowca ciężarówki myśli nie tylko o sobie ale również o takich ciemniakach jak Ty bo musi uważać aby jakaś łajza z osobówki nie wjechała pod zestaw oraz dowieść towar aby taki jak Ty nie musiał mieszkać w ziemiance i nie paść się na polu jak zwierzę tylko mógł pójść do sklepu i kupić towar zaś Twój przypadek może i jest taki że mieszkasz w jaskini i zjesz co upolujesz????