Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek pod Kraśnikiem. Jedna osoba nie żyje, droga krajowa częściowo zablokowana (zdjęcia)

W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 74 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje jedna osoba, na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 74, na odcinku pomiędzy Annopolem a Kraśnikiem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu pojazdu ciężarowego i auta osobowego w miejscowości Liśnik Duży w powiecie kraśnickim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie zdarzenia ratownicy zastali dwa uszkodzone pojazdy, osobową kię i pojazd ciężarowy marki MAN. Ciężarówka po zderzeniu z osobówką uderzyła jeszcze w przydrożne drzewo. Niestety, w wyniku tego tragicznego zdarzenia jedna osoba straciła życie – kierowca ciężarówki, a jedna została ranna – kierującego pojazdem osobowym przewieziono do szpitala. Obecnie w rejonie wypadku zablokowany jest jeden pas ruchu, wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia obu pojazdów.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na danej trasie. Utrudnienia z przejazdem na drodze krajowej nr 74 potrwają około 4 godzin.

Tragiczny wypadek pod Kraśnikiem. Jedna osoba nie żyje, droga krajowa częściowo zablokowana (zdjęcia)

fot. nadesłane Magdalena

Autor: redakcja

9 komentarzy

 1. nie zsikaj się !

 2. Już się nawyprzedzał patałach z osobufki !! Musiał [***] po prostu musiał !! I jeszcze sam [***] a zabrał komuś życie !!

  • Dlatego to się nazywa wypadkiem.
   Po co to gdybanie.

   • A ten wypadek to sam się spowodował? Czy może ktoś jednak do niego doprowadził?

    • Być może niektórzy uważają, że wypadki chodzą po ludziach. A tu nie, za każdy wypadek ktoś odpowiada. Czasem w mniejszym, czasem w większym stopniu, ale przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, wyobraźni i odpowiedzialności, do tragedii by nie doszło…

 3. Nie masz lepszych zajęć na poniedziałkowy ranek niż hejtowanie?

 4. Szkoda drajwera z ciężarówki na pewno uciekał żeby oszczędzić patola z osobówki a to błąd taki to się nigdy nie nauczy i morze zabić jeszcze kogoś

 5. Franiu rzadko kiedy napiszesz coś mądrego ale tym razem zgadzam się z tobą.
  Ten mondrołek z kijanki to ….. szkoda słów

 6. najpierw zabezpieczasz siebie potem auto i towar za które jesteś odpowiedzialny, dopiero później jeżeli możesz to patałacha z osobówki, Hamujesz nie uciekasz, wybierając swoje życia a gościa co nie widzi ciężarówki wybierz swoje życie.

Dodaj komentarz