Tragiczny wypadek na ulicy Lipowej w Lublinie. Nie żyje pasażerka BMW, ulica nadal zablokowana
08:33 30-06-2026 | Autor: redakcja
fot. Policja Lublin
08:33 30-06-2026 | Autor: redakcja
burak burakowozie
Więcej akcji jednoślad!
więcej trzeźwych poranków i kontrolowania normalnych ludzi jadących do pracy 😉
można powiedzieć, że policja była skuteczna: walczyli z patologią rowerzystów i są efekty:
w wypadku nie brał udziału rowerzysta.
Jakby nie patrzeć: sukces
Dokładnie. Rowerzysta z mandatem w kieszeni staje się odporny na rozjechanie. Nikt nie wymusi na nim pierwszeństwa, czy nie najedzie na niego przy wyprzedzaniu.
Spójrz na to także z drugiej strony. Gdyby nie akcje Pouczeniówki to wypadków i ofiar było by 10x więcej. Ale dzięki ich pracy rowerzyści i piesi tych wypadków nie spowodowali. Chyli liczba potencjalnych ofiar spadła o 10.
Drift nie wyszedł….
Selekcja naturalna
Dziecko kogoś znanego prowadziło to bmw?
Premie dla Pouczeniówki za czerwiec już przyznane?
Czy policja ustaliła już winnego? Złapali pieszego po złej stronie ulicy lub rowerzyste bez dzwonka?
Dziewczyny szkoda, bolciarza nie.
Dachowanie albo uderzenie boczne to częste urazy głowy. Gdy postuluję obowiązkowe kaski dla kierujących i pasażerów samochodów to jestem silnie minusowany. I to pewnie przez tych, którzy są zwolennikami obowiązkowych kasków dla hulajnogistów oraz rowerzystów. Hipokryzja poziom: „Polski samochodzista”.
Po co dwa artykuły na ten sam temat?
bo są nowe zdjęcia, bo jest nowa informacja, bo ulica nadal zablokowana, nie wszyscy widzieli może pierwszą
to wystarczy zrobić aktualizację, serio, nawet ich to nie powinno przerosnąć. Zrozumiałbym jakby jeden z nich był rano a drugi koło 13-14, ale tu nie ma to żadnego sensu
Redakcja żyje z reklam.
a to dla ciebie jakiś problem?
Paździoch pytał, po co dwa artykuły na ten sam temat. Odpowiedziałem. Zadowolony ? To teraz idź na kawę.
świetnie, to teraz zajmij się tym z czego ty żyjesz hehehe
ktoś cię zmusza do czytania?
może zgłoś na 112 że ktoś cię siłą zmusza do czytania artykułów.
może będzie artykuł na ten temat: „przystawił mu broń i zmuszał do czytania artykułów na lublin112” 😉