690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Zamość. Ford czołowo zderzył się z volkswagenem

Nie udało się uratować życia kierowcy jednego z pojazdów, który brał udział w wypadku koło Krasnegostawu. Trasa z Lublina do Zamościa w dalszym ciągu jest zablokowana.

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki po południu miał miejsce na drodze krajowej nr 17 na odcinku między Lublinem a Krasnymstawem. Jak już informowaliśmy, przed godziną 15 w miejscowości Zakręcie zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż kierujący fordem mężczyzna poruszał się w kierunku Lublina. Na prostym odcinku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu. Tam doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Wytrącone z toru jazdy auto uderzyło jeszcze w znajdujące się obok subaru.

W wypadku ranne zostały cztery osoby podróżujące volkswagenem: kierowca, pasażerka oraz jadąca z nimi dwójka dzieci. Pomimo starań lekarzy życia 47-latka nie udało się uratować. Ofiarą jest mieszkaniec gminy Krasnystaw. 55-letni sprawca wypadku nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Obecnie cały czas trwają policyjne czynności, które są nadzorowane przez prokuratora. Droga w dalszym ciągu jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd przez Stężycę.

(fot. TVP Lublin/PSP Krasnystaw)

15 komentarzy

 1. no, w zeszły czwartek też tam był wypadek. Strasznie przeklęte miejsce

 2. Niestety stare auta nie mają szans z nowymi bezpieczniejszymi konstrukcjami. Sama rdza w tych pseudozabytkowych odpicowanych z zewnątrz aut, które nadają sie tylko na wozenie na lawecie na jakieś pokazi tyle.

  • Ta. Bo jakby tam jechał np. nowy fiat 500, to na bank wyszedłby z takiego uderzenia bez szwanku. Już był taki jeden co wyjechał ludziom na czołówkę, a potem coś bredził o trumnach na kołach.

   • Fiat 500 nie., bo to rumpiel bez technologii wpływających istotnie na bezpieczeństwo. Ale np volvo s80 lub 90 – oczywiście tak.

 3. Drzewa, cień, słaba widoczność przez te drzewa. Słońce, cień bo drzewa i śmierć. Czasy furmanek już minęły – wyciąć wszystkie drzewa, zabić wszystką dziką zwierzynę. To człowiek jest panem świata i jego życie jest najważniejsze!

 4. Sprawca obywatel Polski?

 5. pechowe to miejsce Zakręcie

  • Pechowe wcale nie jest tylko jest tam lekkie wzniesienie, dokładnie w tamtym miejscu. Kto wie – nie powinien wyprzedzać bo jest to mała pułapka. Dwa lata temu bmw na pół było rozerwane.

 6. Wina rowerzysty i tak ! A tak na poważnie nie było tam obywatela Zimbabwe!?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce