Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Warszawa. Osobówka wbiła się w tył naczepy, nie żyją cztery osoby (zdjęcia, wideo)

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 17 w Lubicach, na trasie Lublin – Warszawa. W zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym zginęły cztery osoby.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu na drodze krajowej nr 17 w Lubicach (pow. otwocki, woj. mazowieckie) pomiędzy Garwolinem a Kołbielą, na trasie Lublin – Warszawa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym.

Na miejscu ratownicy zastali pojazd osobowy wbity w tył naczepy ciężarówki. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu śmierć poniosły cztery osoby.

Policjanci pracują na miejscu wypadku, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Droga będzie zablokowana przez wiele godzin. Trwa organizowanie objazdów.

(fot. egarwolin.pl)

74 komentarze

 1. no i oczywiście bubel wyborczy nie ludzie cebulowe, prędkość ” rynówki” była odpowiednia, tylko tir stał ujowo, bubel wyborczy bo nie zatrzymało się auto w moment, więc pewnie na betonie polecieli w balona i zrobili bardziej śliski, do tego wina drogowców że nie zdążyli zbudować drogi. a co franio do twojej wypowiedzi, masz racje teraz coraz więcej ginąć osób będzie, piesi mają pierwszeństwo ludzie na lewym pasie jak się kończy mają pierwszeństwo.
  to nie chodzi o to że ludzie gorzej jeżdżą, władza nam promuje zakłady pogrzebowe i elektorat w sukniach czarnych, w koncu to oni i blacharze zarobią najwięcej na przepisach naszych nowych cudownych.

 2. Jak kogoś kto wjeżdża w nieruchomą przeszkodę, w środku dnia (czyli widoczną z daleka), można nazywać dobrym kierowcą?
  Nawet 3 letnie dziecko, jadąc na rowerku biegowym wie, że przeszkodę należy ominąć, lub się przed nią zatrzymać.
  Jeżeli ktoś kto powoduje wypadek wielokrotnie śmiertelny (mogło skończyć się jeszcze gorzej, gdyby walnęli w osobówkę, czy małego busa z większą liczbą osób) jest nazywany dobrym kierowcą, to jak kierując ci gorsi kierowcy? Gdyby taranowanym pojazdem był inny pojazd osobowy, to trupów byłoby więcej, albo zginęli by ci z pojazdu uderzonego, bo samochodów nie są jakoś specjalnie projektowana na uderzenia z tyłu.

 3. Skąd ofiary ??? Ktoś pisze że z Ukrainy??

 4. Jeden był z Turki k. Lublina reszta to Ukraina

 5. Szkoda chlopakow. Taka smierc zupelnie z niczego. Wystarczylo mniej cisnac gaz i troche wiecej myslec.

 6. Stała się tragedia. Tam po drugiej stronie waszych telefonów , komputerów są też rodzinny tych którzy zginęli w tym nieszczęśliwym tragicznym w skutkach wypadku.A wy nie umiecie tego uszanować że tam są matki żony siostry dzieci tych których tak łatwo wam oczerniać pośmiertnie. Ludzie czy wy macie jakieś zasady pisząc takie rzeczy , przyczym ludzie dla których byli to bliscy spotkali się z wielką tragedią i strasznie teraz nad stratą bliskich ubolewają. Prośba nie piszcie nic niż macie napisać coś co powoduje ból w sercach rodzin tragicznie zmarłych w tym wypadku , proszę was o to a także przesyłam wyrazy szczerego współczucia oraz kondolencje dla rodzin 😢😢😢😢 panie świec nad ich duszami

 7. Bardzo szkoda chłopaków , kierowcy Tira również ( chociaż to nie była jego wina ) ale myślę że mimo to, to dla niego też tragedia . Wiadomo, kierowca osobówki sam jest sobie winny ale obarczając jedynie jego za ten wypadek jest trochę przegięciem , pozostali trzej mogli jakoś zareagować , powiedzieć żeby zwolnił , czy cokolwiek ( w sumie nie wiadomo czy nie reagowali .. no i tego się już nie dowiemy ) mimo wszystko , strasznie mi ich żal a jeszcze bardziej ich bliskich,…oni to dopiero przeżywają dramat…..a pomyśleć że można byłoby tego uniknąć, wystraczyłoby zdjąć nogę z gazu 🙁

 8. tam był mój brat *** *** z Puław. RIP ***.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku