Tragiczny wypadek na torach w Lublinie. Nie żyje mężczyzna potrącony przez szynobus (zdjęcia)

Nie udało się uratować mężczyzny potrąconego przez szynobus w Zemborzycach. Szlak kolejowy do Kraśnika jest całkowicie zablokowany.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16:35 na szlaku kolejowym Lublin – Kraśnik. W rejonie ul. Krężnickiej szynobus potrącił mężczyznę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, szynobus jechał w kierunku Lublina. Na wysokości ul. Marzanny maszynista dostrzegł wchodzącą na tory osobę. Pomimo awaryjnego hamowania mężczyzna został potrącony. Doznał tak poważnych obrażeń ciała, że nie było szans na jego uratowanie.

Jak nas poinformowano, obecnie nie została jeszcze ustalona tożsamość ofiary. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Ruch na szlaku kolejowym został całkowicie wstrzymany.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

30 komentarzy

  1. Chciał się zabić to się zabił chyba że był upośledzony maksymalnie w co nie wierzę. dziękuję za uwagę.

    • Przykra sprawa, do takiego czynu trzeba być niesamowicie odważnym, szkoda człowieka. Bardzo współczuje rodzinie

  2. Czy ktoś już wie kim była ta osoba?

  3. Niewierzę w to co widzę czytając komentarze…oznaki chamstwa,braku szacunku,nienawiści,głupoty i zapewne braku rozumu i wychowania…Proszę Państwa apeluję do wszystkich o zachowanie choć trochę przyzwoitości i zaniechanie wstawiania durnych komentarzy w tak ciężkiej chwili,wielkiej tragedii jaka miała miejsce i która dotknęła wszystkich najbliższych zmarłego,rodzinę,przyjaciół,znajomych…następnym razem zanim będziecie chcieli napisać coś głupiego pomyślcie czy reakcja byłaby taka sama jeśli dotyczyłaby waszych bliskich…a tym którym się nudzi zapraszam do wstawiania komentarzy pod innymi artykułami.

  4. Wyrazy współczucia dla rodziny
    A Wy ludzie piszący tak chamskie komentarze proszę ogarnijcie się pomyślcie jaką tragedie przechodzi rodzina. Zanim napiszecie pomyślcie myślenie nie boli.
    ? ? ? ? ? ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew