Tragiczny wypadek na Nadwiślance. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne (zdjęcia)

Kolejny tragiczny wypadek na Nadwiślance, czyli drodze wojewódzkiej nr 801. Miał on miejsce już w województwie mazowieckim, jednak poszkodowane zostały osoby z naszczego regionu. Dwoje mieszkańców powiatu puławskiego trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 21 na drodze wojewódzkiej nr 801 Puławy – Warszawa. W miejscowości Ostrybór w gminie Wilga zderzyły się trzy samochody osobowe: opel, peugeot i kia. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem mężczyzna z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni. Tam zaczepił o jadącego z naprzeciwka peugeota i czołowo zderzył się z kią.

Kierowca opla został zakleszczony we wraku pojazdu. Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, aby ewakuować mężczyznę. Niestety ale nie udało się uratować jego życia. Ofiarą jest 64-letni mieszkaniec Warszawy.

Kią podróżowali mieszkańcy powiatu puławskiego. Kierował 52-letni mężczyzna, wraz z nim jechała 17-letnia pasażerka. Oboje z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Kierowcy peugeota nic się nie stało.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe przyczyny wypadku. Przez kilka godzin Nadwiślanka była całkowicie zablokowana.


(fot. eGarwolin/OSP Wilga)

Zobacz również

4 komentarze

  1. „Kierowca opla został zakleszczony we wraku pojazdu” – i dobrze, nie mógł dać w długą i twierdzić, że go tam nie było. Producenci… więcej takich pojazdów !

  2. PAMIĘTAJ gościu, nie jesteś anonimowy pisząc komentarze. Nie życz nikomu nic złego.

  3. to teraz wyobraź sobie gościu że to ty jedziesz Kią i nagle jakiś cymbał zjeżdża na pas i zmienia twoje życie. Lądujesz w szpitalu na wiele miesięcy a twoja 17 letnia córka przed którą całe życie ląduje na wózku. Przyjmujesz to z pokorą ponieważ pewnie Bóg tak chciał..

  4. jest fajna droga przez radom, coraz fajniejsza s17. A tu ścigacze wybieraja tę nadwiślankę i coraz bum.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Dziecka gminy Radzyń Podlaski w Paszkach Dużych
Szlakiem Dobrej Zabawy, czyli impreza z okazji Dnia Dziecka
Kazimierski Dzień Dziecka
Warsztaty, spotkania, zajęcia oraz Dzień Dziecka. Wszystko to w bibliotece w Świdniku
Piknik rodzinny w Księżpolu