Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na lokalnej drodze. Nie żyje pasażer opla

W sobotę wieczorem na jednej z lokalnych dróg w powiecie radzyńskim doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje pasażer opla, który uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na jednej z lokalnych dróg w miejscowości Stanisławów w powiecie radzyńskim, w gminie Ulan-Majorat. Kierujący samochodem marki Opel stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. W wyniku wypadku śmierć poniósł pasażer pojazdu, zaś kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Radzyńscy policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

2017-10-28 23:39:17
(fot. FreeHol.PL t.793-793-136 Holowania Po Wypadkach)

42 komentarze

  1. A wy co w policje się bawcie, śledztwo własne prowadzicie? Najlepiej komentować coś co kogoś nie dotyczy i odrazu oceniać… to że byli młodzi nie znaczy ze nie rozsądni czy głupi….. nie cencie kogoś własną miarą.

  2. Chłop za kierownica!!!
    Pamiętam jedną sytuację pod wiaduktem w Wandzinie. Na środku zakrętu osobówka zaczęła łagodnie, powoli obracać sie. Kilka sekund i stałam na pasie w kierunku Lubartowa, obrócona na Lublin. Idealnie w środku pasa. Też było by gorąco, szosa wyglądała na suchą (początek wiosny), uratowało mnie to ze jechałam ok 25km/h bo wiem że ten zakręt lubi robić psikusy… Kilka godzin później już czytałam na Lubartów24 o wypadku osobówki i ciężarówki w tym miejscu.

  3. Szybciej szybciej i szybciej.Cmentarz i blacharz czeka

  4. Niestety ale kierowca też w mocy zmarł .proszę o powstrzymanie się od durnych komentarzy.

Wiadomości z info112