690 680 960

Tragiczny wypadek na krajowej 82. Nie żyje kierowca mercedesa

W piątek rano na drodze krajowej nr 82 doszło do tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia pojazdu ciężarowego z pojazdem dostawczym zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 9 na drodze krajowej nr 82 w miejscowości Adampol, na trasie Lublin – Włodawa.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 61-latek z Włodawy, który podróżował wraz z 63-letnim pasażerem z tej samej miejscowości, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym marki Volvo.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierowca oraz pasażer mercedesa zostali zabrani do szpitala.

Wskutek doznanych obrażeń 61-letni mężczyzna zmarł w szpitalu. Przez kilka godzin droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, zorganizowano objazdy.

2018-05-11 16:10:08
(fot. Policja Włodawa)

5 komentarzy

 1. Widocznie tak miało być. Dzień jak co dzień. Kilka trupów dziennie w województwie. Czyli wszytko w normie.

 2. Przy takiej skuteczności zabijania siebie oraz innych jak w ostatnich dniach – spokojnie przegonimy Rumunię i Bułgarię w śmiertelności na drogach, czym będziemy najlepsi w tym w całej UE.

 3. Takie sytuacje sprawiają, że odechciewa mi się jeździć po drogach krajowych i wolę je omijać, jechać mniejszymi drogami, a jeśli się da to bezkolizyjną ekspresówką. Często, a szczególnie w nocy, jadąć po DK zastanawiam się, czy ktoś jadący z naprzeciwka nie odwali takiego numeru i nie zjedzie nagle na mój pas. Nie ma wtedy szans uniknąć zderzenia, a samej sytuacji nie da się przewidzieć.
  Do takiego nieszczęścia wystarczy jedynie chociażby urwanie drążka kierowniczego od strony kierwocy i samochód leci sam w lewą stronę.

  • Jeszcze nie trafiłeś na jadącego po nocy pod prąd ekspresówką, że tak piszesz. Ja już trafiłem – dobrze, że pusto było.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas