Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w Kijanach. Potrącił młodą kobietę i uciekł, piesza zmarła

Wczoraj późnym wieczorem na jednej z dróg w Kijanach znaleziono młodą kobietę. Jak się okazało, jest to ofiara potrącenia.

W czwartek około godziny 21:50, jeden z kierowców przejeżdżających przez miejscowość Kijany w powiecie łęczyńskim, zauważył leżącą na jezdni kobietę. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Niestety pomimo podjętej reanimacji, nie udało się jej uratować.

Jak się okazało, kobieta jest ofiarą wypadku drogowego. Została potrącona przez pojazd, którego kierowca, po zdarzeniu odjechał z miejsca wypadku. – Funkcjonariusze łęczyńskiej drogówki ustalili, że ofiarą jest 26-latka, mieszkanka gminy Spiczyn – wyjaśniał nam podkom. Andrzej Fiołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Na miejscu wypadku przez wiele godzin trwały czynności policji. Prowadzono je również dzisiaj rano, mundurowi zabezpieczali wszelkie pozostawione na miejscu ślady, które pozwolą przyczynić się do ustalenia sprawcy wypadku.

Policjanci apelują również do wszystkich osób, które widziały sam wypadek, bądź też uszkodzone auto, które w tym czasie poruszało się w okolicy, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łęcznej, tel. (81) 752-72-10 bądź też pod nr. 997.

2015-08-21 08:49:17
(fot. ilustr. lublin112.pl)

36 komentarzy

 1. DO TYCH CO TWÍERDZA IZ CHODZA BEZ KAMIZELEK-Jestes slepy nie wyjezdzaj na droge zmien zawod -pas krowy

 2. do tych co się mądrzą raz że taki debil ma światła i widzi z daleka że ktoś się porusza a dwa musiał zapierdzielać szybko skoro aż z takim skutkiem to się skończyło

 3. A co tu ma prędkość ? O próg w domu sie potkniesz i zabijesz .Chodzi o to że zjeb nie powiadomi slużb ratunkowych , jest jakaś nadzieja wtedy że da się taką osobę uratować .

 4. A o wszystkim powiadomił strażnik miejski po służbie , który jako jedyny zatrzymał się by pomóc ofierze i podjął czynności , żeby ostrzec innych kierowców

 5. Szkoda dziewczyny. Wypadek to często zbieg kilku wydarzeń. Brawura, alkohol, brak kamizelki odblaaskowej i wystarczy. Nie moge zrozumieć, czemu piesi nie noszą odblasków, wstydzą się (są niedorozwinięci?). Każdy kto jeździ samochodem wieczór lub nocą, zgodzi się, że kamizelka pozwala kogos zauważyć. Policja powinna karać poruszających się bez odblasków. Tak samo jak piratow drogowych. Inną kwestią jest, że brak u nas często chodników, a drogi przelotowe, wojewódzkie, krajowe przebiegają przez małe miejscowości, gdzie przemieszczają się różni ludzie, nie zawsze trzeźwi…

  • Zapomniałeś dodać NIEOŚWIETLONE!!! Tablica oznaczająca teren zabudowany a nieoświetlony nie czyni ubrania fluorescencyjnym. Dla wielu zwłaszcza młodych ludzi odblask to obciach i głupie teksty, że w terenie zabudowanym nie muszę mieć odblasków choć ciemno jak w pupie u kominiarza. Magnetyczne odblaskowe opaski zakładane na ramię mogą uratować życie a w kieszeni zajmują mniej miejsca niż kamizelka a i wydatek nie wielki. A najlepsze jest to, jak pieszy naklei odblaskowe serduszko na klacie i pocina niewłaściwą stroną drogi.

   • Bob proponuję włączać światła w nocy to będziesz widział kamizelki odblaskowe, wtedy nawet oświetlenie uliczne jest niepotrzebne 🙂 Widzisz? Prosta rzecz, a cieszy 🙂

    • Przebłysk twojej inteligencji zapewne dostrzeże każdy kierowca jezdzący bez świateł. Możesz ewentualnie świecić w nocy gołym tyłkiem idąc po niewłaściwej stronie drogi. Wybór należy do ciebie. Wolisz żyć dzięki elementom odblaskowym noszonym na ubraniu w słabo lub w ogóle nie oświetlonym terenie zabudowanym czy korzystać ze światłości wiekuistej bo odblask to obciach?

   • W którym miejscu w Kijanach jest zła widoczność w nocy?:)

 6. jak jestes slepy -nic naprawde nic nie pomoze