690 680 960

Tragiczny pożar mieszkania. Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej

W sobotę wieczorem w Chotyłowie doszło do tragicznego w skutkach pożaru budynku mieszkalnego. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natrafili na ciało mężczyzny. Niestety nie udało się go uratować.

Do pożaru doszło w sobotę około godziny 22 w Chotyłowie przy ul. Kolejowej. Strażacy z terenu powiatu bialskiego otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogień pojawił się w budynku mieszkalnym. Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej, ponad 20 strażaków.

Na miejscu ratownicy zastali objęte ogniem w budynku mieszkalnym dwa pomieszczenia, kuchnię i pokój. W trakcie prowadzonej akcji gaśniczej strażacy natrafili na nieprzytomnego, niedającego oznak życia mężczyznę. Niestety nie udało się go uratować.

Działania strażaków trwały ponad 3 godziny. Straty wywołane pożarem oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Powinno być pod groźbą wysokiej kary sprawdzanie szczelności instalacji kominowej. Przynajmniej raz na 3 lata. Bo ludzie na wsi wogóle tego nie pilnują a potem zaczadzieli lub pojawia się ogień i po wszystkim. Takie sprawdzanie około 200 zł i człowiek jest spokojniejszy.

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej