Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Dwóch młodych mężczyzn nie żyje po uderzeniu volkswagena w drzewo (zdjęcia)

W nocy z soboty na niedzielę na jednej z dróg powiatu tomaszowskiego doszło od tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Pojazd osobowy uderzył w drzewo, jedna osoba zginęła na miejscu, kolejna zmarła w szpitalu.

Do wypadku doszło minionej nocy na trasie Bełżec – Chyże w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe dzisiaj przed godziną 3 otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-latek kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat na prostym odcinku drogi biegnącej przez las, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń, kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu. 17-letni pasażer volkswagena z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Czynności na miejscu zdarzenia trwały do godzin porannych w niedzielę.

Dwóch młodych mężczyzn nie żyje po uderzeniu volkswagena w drzewo (zdjęcia)

Dwóch młodych mężczyzn nie żyje po uderzeniu volkswagena w drzewo (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

27 komentarzy

  1. I zrobiło się bezpiecznie

  2. Na prostej drodze…widać cuda i w Polsce się zdarzają. Szkoda tylko ze nie prowadził ziobro a obok siedział jarek brat

  3. Po prostu mistrzostwa świata..
    Wyrzyc to mogli się w robocie ale łbom robić się nie chce..
    Ani ludzi ani dawców..

  4. po co piep…. kiedyś przekroczyłem prędkość razy 5 i co wyszło akurat tym mi sie udało ale to normalne , modość , popełnia się błdey tylko na porażkach się człowiek uczy , tego tu zbarkało , z całego serca wyrazy wspólczucia dla rodziny na tym się skupcie to ogromna tragedia

  5. Ludzie co Wy macie w tych głowach. Ciekawe jak beda sie zachowywały Wasze dzieci i czy choć raz zabierzecie kluczyki. Tylko oni wiedza co sie stało. Zastanówcie sie co pomyślą rodzice Tych chłopakow jak to przeczytaja. Odrobine szacunku.

Z kraju

Sport