Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny pożar domu, nie żyje starsza kobieta (zdjęcia)

Wczoraj na terenie powiatu zamojskiego doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu. Strażacy w trakcie akcji gaśniczej natrafili na starszą kobietę bez oznak życia.

W poniedziałek po godzinie 12 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Wysokie Pierwsze w powiecie zamojskim.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się strażacy z OSP Skierbieszów. Pożarem objęte było jedno pomieszczenie mieszkalne, a ogień rozprzestrzeniał się na przyległą kuchnię. Występowało bardzo duże zadymienie. Strażacy na podłodze pomieszczenia objętego pożarem, odnaleźli nieprzytomną kobietę – bez oznak życia.

Poszkodowana została ewakuowana na zewnątrz budynku, tam ratownicy przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety 86-latki nie udało się uratować.

Straty wywołane pożarem wstępnie oszacowano na kwotę ok. 20 tys. złotych. Do pożaru mogło dojść w wyniku zaprószenie ognia.

Działania ratowniczo-gaśnicze trwały niewiele ponad 3 godziny, w których wzięło udział 16 ratowników; 2 zastępy OSP Skierbieszów, 3 zastępy z JRG Zamość. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego pożaru.

Tragiczny pożar domu, nie żyje starsza kobieta (zdjęcia)

Tragiczny pożar domu, nie żyje starsza kobieta (zdjęcia)

(fot. PSP Zamość)

12 komentarzy

 1. Dziwny ten dom. Dach kryty rakotwórczym azbestem i gołe ściany. Za to balustrada kuta na wymiar jak z bajki.

  • I jeszcze ten talerz sat. Zabrać! Balustrada ma być z zardzewiałego drutu zbrojeniowego albo z żerdzi z lasu. Wszystkie pieniomdze należom się nam – młodym, wykształconym, z większych ośrodków, głosujących na normalne, europejskie partie. A tak poważnie, to sam musiałeś sporo czasu spędzić w azbestowej czapeczce.

  • nosacz sundajski

   dziadu, babcia przeżyła 86 lat a Ty kmiocie nawet połowy tego nie dożyjesz w swojej zapierdziałej klatce lubelski cebularzyku

 2. Podziwiam ludzi pozbawionych jakichkolwiek wartości moralnych. Zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się jak można szydzić z ludzi, którzy przeżyli tragedię, jak można rozpisywać się na temat balustrady, dachu czy też talerza sat.
  Tylko idioci mogą zachowywać się w taki sposób!!!!
  Stała się tragedia, teraz ludziom trzeba pomóc, niewiadomo kiedy coś takiego może spotkać nas.
  Wyraz współczucia dla rodziny.

  • Całkowicie się z tobą zgadzam. To typowy „dom kostka” z tamtej epoki jakich tysiące w kraju. To że kobieta była starsza nie znaczy że miała zakaz oglądania telewizji. Na wsi też ludzie mają prawo do cywilizacji. Za 40 lat zobaczycie co to znaczy starość i będziecie z żalem wspominać dzień w którym napisaliście swój nieszczęsny komentarz.

  • Nie strasz nie strasz bo się ze***. Mam tego pojęcie że chciałbyś aby tutaj w Lubleskiem w Twoim komunistycznym kolektywie. Pod tym postem stawiać krzyże i palić świeczki i wprowadzać ”narodnyj” żałobe. Ale niestety tak dla Twojego widzi mi się nie bedzie. Bo : 1 W takiej norze to kto mógł mieszkać ? 2 Skąd wiesz że ogień pojawił się nie z jej winy ?

   • lecz się na odciski na piętach, na stopy i głowę za późno… nawet nie wiesz jak krzywdzisz tych ludzi którym zmarła mama w wyniku zaczadzenia…. a może podkładała drzewo pod kuchnię kaflową i zasłabła… nie pomyślałeś kretynie? i jeszcze jedno, to jak wygląda dom z zewnątrz nie znaczy że w środku nie było elegancko… ale jak się książkę po okładcce osądza to tak jest

  • No więc właśnie wykazanie idiotyzmu turysty zza Buga było celem mojego postu, ale wam trzeba łopatologicznie, wszelka ironia odpada, tylko młócka cepem słownym. Więcej oglądajcie tefałenów i info, więcej.

 3. dom jak dom, to jeden z bogatszych gospodarzy, zielony ciągniczek unijny na podwórku stoji… nie wiecie nie oceniajcie… tragedia że babcia zginęła przy kuchni na fajerjki, druga że nie bardzo jest gdzie mieszkać… jak macie pisać głupoty nie piszcie wcale…. kondolencje dla rodziny. Marcel „Podwysokie”….

  • Cepowisko na Was mocno już odbiło.To co z Wami, nie macie dzie mieszkać lubelskie kartoflanki. A na setki kościołów Was stać ? Jak to jest w słynna cebulandi ?

 4. mieszkaniec wsi

  Turysta ,weż już przestań pier….lić ,bo rece opadają czytając twoje chore przemyślenia

Z kraju