Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny finał zderzenia opla z drzewem. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

Wzrósł tragiczny bilans wczorajszego wypadku w Stanisławowie. Lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy opla.

Zmarł kierowca opla, który wczoraj w miejscowości Stanisławów uderzył w drzewo. Mężczyzna został w ciężkim stanie, z licznymi obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala przez ratowników medycznych. Jak nas poinformowano dzisiaj rano, życia 22-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Jego obrażenia były tak poważne, że lekarze byli praktycznie bezsilni.

Jak już informowaliśmy, w sobotę wieczorem na jednej z lokalnych dróg w miejscowości Stanisławów w gminie Ulan-Majorat w powiecie radzyńskim, opel astra uderzył w drzewo. Kierujący autem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia zginął 20 – letni pasażer auta.

Okoliczności oraz przyczyny wypadku badają teraz funkcjonariusze z Komendy powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim. Wszystko nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Radzyniu Podlaskim.

(fot. FreeHol.PL t.793-793-136 Holowania Po Wypadkach)
2017-10-29 11:28:08

27 komentarzy

 1. Jaką przestrogą? Dla wielu takiej opcji nie ma, oni wiedzą lepiej

 2. Wyrazy współczucia dla rodzin. Tak czy inaczej odcinek Radzyń – Międzyrzec- Biała Podlaska jeden z najbardziej niebezpiecznych miejsc w Woj. Lubelskim. A Policja jak nie widać tak nie widać.

  • Wielokrotny iksie – wyobrażasz sobie sytuację, że za każdym samochodem osobowym pomyka pilnujący go radiowóz policyjny?

 3. Moim zdaniem policja nie upilnuje wszystkich jak się sami nie upilnujemy.
  Jak będzie za dużo patroli zaraz zaczną się okrzyki państwo policyjne itd
  Nikt na siłę nikomu nie wlewa alkoholu ,czy wciska gaz do dechy.
  Każdy jest kowalem własnego losu.i nie powinien decydować o czyimś.

 4. Gdyby był tor………………..