Tragiczny finał potrącenia małżeństwa przez autobus. Mężczyzna zmarł w szpitalu, kobieta w ciężkim stanie

Lekarzom nie udało się uratować życia mężczyzny poszkodowanego w wypadku, jaki miał miejsce w czwartek na ul. Łęczyńskiej. Sprawą zajęła się prokuratura.

Nie udało się uratować życia jednej z osób, która została poszkodowana we czwartkowym wypadku na ul. Łęczyńskiej w Lublinie. Jak już informowaliśmy około godziny 17:15 w rejonie skrzyżowania z ul. Szklaną i ul. Firlejowską autobus komunikacji miejskiej potrącił dwie osoby. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący autobusem linii nr 34 poruszał się w kierunku ul. Wolskiej. Na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby: kobietę i mężczyznę. Poszkodowani z licznymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitali. Niestety lekarzom nie udało się uratować 83-letniego mężczyzny. Zmarł on następnej nocy w szpitalu. Jego 79-letnia żona jest w ciężkim stanie.

Policjanci wciąż ustalają dokładne przyczyny wypadku. Sprawę prowadzi teraz lubelska prokuratura. Śledztwo dotyczy spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

 

 

 

(fot. lublin112.pl, wideo – nadesłane)

85 komentarzy

 1. No to jednego „kierowcy” mniej… tylko dlaczego musi ktoś zginąć żeby takiego szoferzynę wyeliminować… ile musi być jeszcze ofiar żeby w komunikacji zbiorowej nie jeździli kompletni ignoranci i potencjalni mordercy…? Nie ma innego sposobu..? No urzędasy i biurwy do roboty

  • Ile ofiar? Ty czytasz swoje wypociny?
   Codziennie geniusze w osobówkach mordują w biały dzień, na środku przejść pieszych i powodują wypadki ze skutkiem śmiertelnym i co urzędasy z tym robią? NIC
   Zanim napiszesz jakiś inteligentny inaczej komentarz weź choćby statystyki ubiegłego roku ile osób zginęło w zdarzeniach z winy kierowców autobusów i ile osobówek!

   • Aha, czyli jest ok?
    Kierowcy autobusów mogą zabijać, bo kierowcy osobówek zabijają?
    Dobrze zrozumiałem?
    (wyczuwam tu siofera z mpk)
    (swoją drogą – ciekawe jaki odsetek kierowców osobówek tych co to zabijają – jest kierowcami autobusów…)

    • Idioto tam jest ok 500 kierowców z kilkunasto letnim stażem bez mandatu nawet, uogulniasz bo tylko tyle potrafisz w życiu zrobić siedzieć przed monitorem i się wypróżniać, gnida i tyle.

     • Żebyś nie wiem jak piał i wymyślał – to nic nie zmienisz.
      Ludzie widzą co się dzieje.
      Ludzie widzą co kierowcy autobusów codziennie wyrabiają.
      I ilość osobówek, czy ilość wypadków osobówek nie ma tu nic do rzeczy.
      A tu akurat ludzie widzą, że kierowca zabił…

     • Ludzie widzą co się dzieje?Ciebie też widzą jak się teraz kompromitujesz,wypadki były są i będą bo człowiek jest tylko człowiekiem i nie wiem jak byś piał to tego nie zmienisz, A w tym przypadku był to szofer grubo po 60tce, tego nikt nie podaje,

     • A wiesz dlaczego nie mają mandatów? Bo niestety przymyka się oko na ich styl jazdy. Nie wmawiaj mi, że ten brak mandatów wynika z ich „doskonałej” jazdy bo to śmiech na sali. Skręcanie ze złego pasa, późne żółte itd, itp. I tak można by wymieniać. I nie porównuj ich ze „zwykłymi” kierowcami. Nie po to są robione badania psycho tech i inne żeby tak jeździli jak idioci.

     • 6 popraw mnie proszę, jeśli źle zrozumiałem – gdy szofer jest po 60, to może zabić?

     • MARIAN zabić to można gwoździa, A to był wypadek że skutkiem śmiertelnym tak podaje policja jeśli uważasz że jest inaczej wal do nich niech zmieniają ustawy

     • 6 – widzę, że teraz to już próbujesz czepiać się słów.
      Pierwsze słyszę o zabijaniu gwoździa – w słowniku języka polskiego również nie znalazłem takiej konstrukcji.
      Ale już w stosunku do człowieka to i owszem można spokojnie powiedzieć – „zabił człowieka”.
      Policja nie ma możliwości zmiany ustaw – robi organ ustawodawczy.
      Ustawa, ustawą – jak było widać na filmie – nazywaj sobie to jak chcesz.
      (ja także nie zabiłem tego owada – wykonałem machnięcie packą ze skutkiem śmiertelnym dla muchy)

     • Druga sprawa że starsi ludzie trochę przeginają nie raz widziałem jak po skosie racławickimi idą z wózkiem na kółkach nie przesadzaj my i nie hejtuimy kierowca jeździ ponad 8h w autobusie sluchajac pieprzenia pasażerów i starych bab po krzewicie często robiąc też za informację jak dojadę i szofera …. Koleś w osobówce by skapitulował po jednym dniu pracy ….

    • Wyobraź sobie ze kilka lat temu straciłam ojca (kierowce autobusu) na którego wjechała gadająca przez komórkę baba. Przechodził przez przejście na zielonym świetle. Była nagonka? chcieli odbierać kwity i karać wszystkie tępe baby gadające przez komórki. NIE. a teraz jeden zawinił a nagonka na kilkuset musi byc bo przecież wszyscy mordercy. Mordercy siedzą w samochodach osobowych-ginie przez nich kilkaset osób rocznie-i co? tyle jadu się wylewa w komentarzach? nie bo wszyscy przywykli do zabójców w osobówkach. I to ma byc ok!

     • „Ludzie widzą co kierowcy autobusów codziennie wyrabiają.
      I ilość osobówek, czy ilość wypadków osobówek nie ma tu nic do rzeczy.”
      Poczytaj sobie geniuszu chociaż by dzisiejsze doniesienia. Wystarczy-nie ma nic do rzeczy? może jak jesteś takim kierowcą jak większość tej hołoty to nie ma. Dla ciebie.
      Albo dla innych przedstawicieli motłochu którzy kupili prawo jazdy albo są uczestnikami wypadków z powodu głupoty i braku jakichkolwiek umiejętności.

     • Wytłumacz mi proszę – jak mają się te dzisiejsze doniesienia do „stylu” jazdy kierowców autobusów?
      Jak to wygląda?
      Kierowcy autobusów wczytują się w te „dzisiejsze doniesienia”, potem na specjalnych tajnych zebraniach omawiają te doniesienia i następnie jest podsumowanie i wnioski – „skoro kierowcy osobówek zrobili dziś to, to i to – to my musimy zrobić to to i tamto”, i na koniec podział zadań?

      Jak nie logiką, to może absurdem?

    • I wogole co ty chcesz mi powiedziedziec o tej pracy? Spędziłem 15 lat za kierownicą autobusu najpierw w turystyce później w komunikacji miejskiej i czego Ty chcesz mnie jeszcze nauczyć?slucham

     • Panie kochany, ja niczego nie chcę Cię uczyć.
      Co wiem o tej pracy?
      Wiem, że do tej pracy powinni być przyjmowani ludzie odpowiedzialni, zrównoważeni, kulturalni i że takich ludzi tam brakuje.
      Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie można wszystkich kierowców „wrzucić do jednego worka” i wśród tych wszystkich złych są i dobrzy kierowcy.
      (Ty zdążyłeś nazwać mnie idiotą i gnidą – także chyba warunku „kulturalny” nie spełniasz)
      Tak jak wcześniej napisałem – ludzie widzą.

     • Do idioty i gnidy dodam jeszcze spadaj na szczaw palancie z takimi jak Ty trzeba krótko bo.juz tego za wiele.

     • „6” jesteś kierowcą autobusu i nie musisz tego powtarzać… to widać po twoim poziomie kultury… I jeszcze jedno: co się tak denerwujesz, że twojego nieodpowiedzialnego kolegi po 60tce już nie zobaczymy za kierownicą…? To chyba dobrze dla reszty „zawodowców”..? Jeśli jesteś lepszy od niego to nie masz się co denerwować… Im mniej złych kierowców tym lepsza opinia dla was pozostałych… Szkoda tylko, że dopiero ktoś musi zginąć żeby takiego wyeliminować…

     • Ot i popisał nam się Pan kierowca z 15 letnim stażem!
      Piękna klamra podsumowująca kim to są komentujący broniący siofera…
      (jeśli wydaje Ci się, że w sieci jesteś anonimowy, to masz rację, wydaje Ci się)
      do redakcji: proszę o zabezpieczenie logów z tej rozmowy

     • Groźby no tak do przewidzenia, nie ja pierwszy się tu obrzucam blotem

     • Bardzo mi przykro że ci ludzie zginęli i nie bronię kierowcy , musi ponieść karę, ale też nie zgadzam się żeby nazywać wszystkich potencjalnym zabójcą

   • A Ty grzmocie jeden weź statystyki i popatrz ile jest autobusów w tej betonowej wsi, a ile osobówek. Ile przypada samochodów na mieszkańca, a ilu mieszkańców na autobus.

    • Anonymous
     A kierowcy osobówek testów psycho nie przechodzą (nie bez powodu) i mogą mordować ludzi i jeździć „jak idioci”… Super logika… Życze jak najwięcej spotkań z takimi.

     Oświecę cie-kierowca autobusu,osobówki-to wszystko LUDZIE.
     TYLKO LUDZIE.
     Z jedna różnica- elita kat.B dzień w dzień powoduje multum wypadków,kolizji i zabija ludzi-pewnie przez właśnie brak testów psychotechnicznych i opinie takich samych pajaców ze „mogą uważać mniej-wszak zawodowo nie jeżdżą”.
     I gawiedź przywykła o doniesieniach o kolizjach czy śmierci na drodze-norma.
     (CO TO ZNACZY ZE KTOŚ MA UWAŻAĆ BARDZIEJ A KTOŚ INNY MNIEJ? Mózg się całkiem zlasował? czy jak?)
     Jak JEDEN kierowca autobusu coś odstawi to trzeba pozwalniać WSZYSTKICH bo przecież oni mają uważać BARDZIEJ niż ci co osobówkami jeżdżą. Paranoja!

   • zzebr nie umiesz czytać ze zrozumieniem i się denerwujesz… Gdzie napisałem że usprawiedliwiam czy choćby toleruję morderców z osobówek…? To też problem! I oba problemy trzeba napiętnować i eliminować! A statystyki są podobne jeśli chodzi o jednego de bila w autobusie i jednego w osobówce na ilości autobusów i osobówek… Różnica jednak polega na tym że w kilkutonowym autobusie zasiada „kierowca zawodowy” i chyba od niego możemy oczekiwać jak nie większej kultury to choćby większej odpowiedzialności … a „kierowca” nr „6” pokazuje na forum jaki ma poziom „kultury”…

  • To jest Polska ! Kierowcy autobusu jeżdżą na czerwonym bo im spieszno!!!! Nawet na zielonym czy przejściu na pasach człowiek nie może się czuć bezpiecznie!!!!!!!

   • Wejdź do autobusu trzymaj się poręczy i poproś by kierowca zahamował na tzw wczesnym czerwonym. NIGDY więcej nie napiszesz takiego debilnego komentarza – gwarantuję!

    • Pomiędzy zielonym a czerwonym jest jeszcze dość długie żółte, więc przestań pieprzyć o wczesnym czerwonym. Każdy niezależnie czym się porusza na wczesnym czerwonym powinien stać i czekać na zielone.

     • To dość długie żółte to jakieś 2-3 sekundy a ty mówisz o wyhamowaniu w tym czasie autobusem z prędkości 40-50 km/h. Jest to oczywiście możliwe ale bardzo niebezpieczne dla pasażerów! Inteligentny człowiek by to sprawdził jeżeli nie ma w tym temacie wiedzy a nie pisał powtarzane jak mantrę swoje mądrości.

  • Urzędasów winny, że jakiś gnojek źle oszacował prędkość uciekania staruszków z pasów? Sam miałem sytuację taką ze trzeba było wiać z pasów przed rozpędzonym autobusem. A miałem wtedy 20 parę lat. Staruszkowie nie mieli prędkości. Wina urzędasów? Kilka lat temu była plaga wypadków. Czego wina? Moim zdaniem wypłat po 2000zł za tą pracę.

 2. 83 latek i 79-latka przebiegali przez przejście. W kapturze i słuchawkach zapatrzeni w srajfony. I do tego jeszcze ten przeklęty żywopłot.

  • Mówiłem Ci Franiu, pogromca w swoim szybkim i wściekłym autobusie. Zobacz, że nawet nie próbował hamować. Predzej pasowało by morderca, a nie kierowca.

   • pewnie gały miał wlepione w monitor smartfona lub monitoringu podziwiając dekolt lub tyłek jakiejś laski… sprawdzić smartfona i kamerkę z kabiny kierowcy i jeśli używał go w chwili wypadku dodatkowo dać 2 lata bez zawiasów

    • Podpis (Wymagane)

     Tyle żeś się napocił i opisał co byś nie zrobił i jakiś ty mudry a w tym gruzie najzwyczajniej w świecie nie ma kamer i tyle w tym temacie. Wracaj do lekcji.

     • coś jeszcze w tym temacie

      sprawdzenie smartfona chyba nie wymaga kamer…? I chyba nie jest trudne..?

 3. Czy ja dobrze widzę, że zaczął hamować dopiero po uderzeniu?

  • Dobrze widzisz.

  • Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

   Tak, dobrze widzisz. Dlatego kwalifikacją czynu powinno być usiłowanie zabójstwa, a nie żaden tam „wypadek ze skutkiem śmiertelnym”. Ale w tym kraju zazwyczaj jest już tak, że jest ktoś zabije kogoś przy użyciu noża, kija czy broni palnej, to dostaje 25 lat albo dożywocie, a jeśli zabije przy użyciu samochodu, to dostaje zawiasy albo jakiś symboliczny wyrok.

 4. Pewnie lajkowal post w medium spolecznosciowym i na chwilke spuscil oczy z drogi

 5. NO TO ZAWODOWCU /BYŁY KIEROWCO/ MASZ POZAMIATANE.
  CZEKAM NA PUBLIKACJĘ MATERIAŁU W SPRAWIE NIEZATRZYMYWANIA SIĘ AUTOBUSÓW /I NIE TYLKO/ NA ZIELONEJ STRZAŁCE PRZY PRZEJŚCIU PRZEZ ZANA. TAM MOŻE BYĆ PODOBNIE WKRÓTCE …..

 6. Straszne! Straszne jest to jak jeżdżą kierowcy z MPK, wymuszają, jadą na czerwonym itp. Ktoś powinien się za to wziąć!

 7. Ale walnal na chodnik. Pach !!!!!!

 8. Starzy ludzi to nie widzieli autobusu, kierowca jest nie winny gdyby piesi nie weszli na przejście nie było by tematu a tak kierowca teraz ma problemy szkoda go. Ludzie patrzcie na przejściach bo może was to kosztować zdrowie albo życie tak jak w tym przypadku. Szkoda ludzi gdyby tylko przed wejściem na przejście rozejrzeli się czy nic nie jedzie to by żyli. Współczuję kierowcy który teraz przeżywa dramat.

  • KorwinMikimałs

   TO KIEROWCY MUSZĄ ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ KIEDY ZBLIŻAJĄ SIĘ DO PRZEJSCIA!!!!

   • Pieszy wchodząc na przejście musi upewnić się czy nie stworzy zagrożenia w ruchu drogowym. Gdyby tak było i piesi upewniali by się czy mogą wejść na przejście to było by mniej potrąceń na przejściach dla pieszych a jak jest wszyscy wiemy, piesi nie zważają na swoje bezpieczeństwo na drodze a potem giną. Tragedia dla obu stron.

    • Franio, nie kompromituj sie bo z takim podejściem jeszcze kogoś zabijesz.
     Oni nie wtargnęli, nawet nie wchodzili na przejście pod autobus tylko już z niego SCHODZILI, więc byli już na nim od jakiegoś czasu.

 9. TEN SKUR….. POWINIEN JUZ SIEDZIEĆ!!! CO TA KUR…. ROBILA ZA KIEROWNICA?? PISAŁ SMS MOZE? CZY CO. POWINIEN BYĆ SKUPIONY NA PROWADZENIU AUTOBUSU I PRZED TYM CO JEST NA DRODZE. DO PIERDLA TERAZ NIECH IDZIE NA WŁASNE ŻYCZENIE!

  • ,,TEN SKUR….. POWINIEN JUZ SIEDZIEĆ!!! CO TA KUR…. ROBILA ZA KIEROWNICA….” piszesz @Neo o sobie czy swoich bliskich? Bo kierowca zapewne ani nie miał matki kur..y, ani nie jest kobietą lekkich obyczajów. Więc zanim zaczniesz coś pisać bezmózgu zapoznaj się ze znaczeniem słów.

  • Franiu ale oni juz byli na przejsciu a nie na niego wchodzili

 10. Ludzie co wy wypisujecie oskarzacie jeden drugiego . A popatrzcie na siebie i zacznijcie od tego popatrzcie w lustro jakimi wy jestescie kierowacami i uderzcie sie w piers. Tragedia po jednej i drugiej stronie . NIE OSKARŻAJCIE A ZRESZTA CO WY LUDZIE UMIECIE TYLKO OSKARŻAC I WIECEJ NIC POZDRAWIAM

 11. Co byście nie pisali, dzięki kamerce z samochodu jadącego za autobusem wszystko widać jak na dłoni. Ludzie przechodzili z prawej na lewą. Starsi ludzie szli powoli. Kierowca ich kompletnie nie widział, musiał mieć wzrok skierowany na coś innego. Zauważył ich w ostatniej chwili, zrobił ruch kierownicą w momencie potrącenia. Hamulec nacisnął już po. Gdyby był skupiony na drodze na pewno by tak nie zasuwał, zbliżając się do przejścia po którym idą ludzie. Chyba, że jest kompletnym idiotą. Ewidentnie wina kierowcy.

 12. Przykra sprawa ale droga to droga zawsze wszystko się może stać to jest tylko moment i tragedia gotowa nie osadzajcie kierowcy każdemu się takie coś może zdarzyć i nie ważne czy to kierowca autobusu tira czy osobówki wypadek to wypadek kierowca na pewno nie zrobił tego specjalnie i na pewno nie jest mu z tym łatwo

 13. wygląda na to że obydwoje już schodzili z pasów na przejściu, jak to możliwe że ich wogóle nie widział, nawet nie hamował, dziwne, coś mi się wydaje że kierowca ostro beknie

 14. Ludzie na przejściu robią durny myk….idą idą i przed wysepką się zatrzymują,jeszcze na pasie z.którego należy zejść…sami są sobie winni

  • A nie dotarło do Ciebie, że to byli starsi ludzie dla których krawężnik to może być wyzwanie? Może zwolnili, żeby właśnie na niego wejść. Nie wiem co robił kierowca autobusu ale na pewno nie był skupiony na drodze.

 15. Może to absolwent sławnych kursów dla bezrobotnych ogrodników i florystów „i ty możesz zostać poskramiaczem wielkich ryczących smoków pełnych ludzi”

 16. Sądzę że kierowca był wpatrzony w lusterko wewnętrzne wozu bo zbliżał się do przystanku i niewiedział czy ma się zatrzymać czy tylko delikatnie przychamować

  • to sie kuwa żle wpatrywał , bo zbliżał sie do przejścia i powinien patrzeć przed siebie. Ja pierd…. wielki mi kierowca z doświadczeniem , pała drogowa i tyle

   • @XXX pała drogowa to jest twój stary, który takie coś jak ty stworzył, powinien za to już dawno w pierdlu gnić. To co pokazuje kamera z tyłu , mogło zupełnie inaczej wyglądać z przodu. Bo z tego co piszą ludzie na innych portalach to prawdopodobnie ci ludzie po przejściu na wysepkę gwałtownie cofneli się krok do tyłu , prosto pod autobus. Więc dopóki nie opublikują nagrań jak wyglądał wypadek z przodu autobusu , tak naprawdę można snuć tylko domysły , a nie wydawać wyroki .

 17. Ebać tych co ebią :-D:-D:-D

 18. -Jak dla mnie to kierowca wpatrzony był w lustereko wewnętrzne wozu Dojerzdżał do przystanku i chciał się upewnić czy ktoś nie wysiada

 19. Najgorsze w tym wszystkim jest to że wszyscy już wszystko wiedzą, dawno wydali wyrok, sąd jest niepotrzebny. Wszyscy kierowcy MPK są be tylko oni są cacy!
  Otóż:
  1. Człowiek jest tylko człowiekiem i zawsze może popełnić błąd. Nieważne czy kierowca osobówki czy autobusu. Gdybym jednak miał dać pod opiekę swoje dziecko to w ciemno wolę by przewoził je kierowca autobusu. Dlaczego? Ano dlatego że kierowcy autobusów jeżdżą codziennie po mieście po 9-10 godzin 5-6 dni w tygodniu i często przez kilkadziesiąt lat bez jakiejkolwiek kolizji czy nawet mandatu. A kierowcy osobówek? Czy wiecie ile tylko dzisiaj było kolizji i wypadków tylko w samym Lublinie?
  2. Wielu z Was, drodzy posiadacze Prawa Jazdy, nawet nie wie że wiele manewrów kierowców autobusów kwalifikowanych przez Was jako wykroczenia – wykroczeniami nie są. Przykład? Skręcanie z niewłaściwego pasa, wyjeżdżanie z zatoki autobusowej na skrajny lewy pas i wiele innych. Wielu z Was nigdy w życiu nie trzymało w ręku Kodeksu Drogowego, a cała wiedza to testy na PJ. Przykre….
  3. Wytykacie kierowcom autobusów wymuszanie pierwszeństwa wyjeżdżając z zatoki autobusowej a nie patrzy na własne przewinienia. Poprawę bezpieczeństwa na drogach zaczyna się od siebie. „On mi wyjechał”, ale czy „ja nie powinienem go przepuścić”? Dla Was to kilka sekund a dla kierowcy komunikacji miejskiej na całej trasie kilka-kilkanaście minut! Nie wierzycie? Zapraszam do kabiny w szczycie i zobaczycie ilu kierowców reaguje przepisowo na włączony lewy kierunkowskaz.
  4. Wjeżdżanie na skrzyżowanie na wczesnym czerwonym wykroczeniem oczywiście jest. Kierowcy wybierają mniejsze zło, gdyż nie każdy z pasażerów jest w stanie tak mocno się trzymać by nie upaść przy nagłym hamowaniu a to już kwalifikowane jest jak wypadek.
  5. Hamstwo?
  Pracuję w komunikacji miejskiej dosyć krótko, bo jakieś 3 lata. Na wiele rzeczy już mnie pasażerowie swoim zachowaniem uodpornili.
  – Nie potrafią korzystać z ciepłych guzików – później mówią że kierowca ham specjlalnie drzwi zamknął.
  – Próbują bilet kupić mając banknot 100zł lub płacą żółtymi i myślą że ja mam czas to liczyć. Przecież ja muszę….
  – Chcą wsiąść do autobusu gdy już próbuję wyjechać z zatoki więc nie obserwuję lewego lusterka.
  – Wsiadają/wysiadają po sygnale dźwiękowym.
  Komentarz oczywiście ogólny i w większości nie związany z tym wypadkiem, ale chciałem pokazać że punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.

  • To chyba za dlugo pracujesz jesli probujesz usprawiedliwić kierowce ktory rozjechal pieszych schodzacych z pasow.

  • Jeżdżą bez mandatu bo na wiele ich wykroczeń Policja przymyka oczy.

   Skręcanie z niewłaściwego pasa – owszem, ale to dzieje się to nagle kiedy są korki, bo później wielu innych potrafi skręcić z właściwego i nie zasłania się gabarytami. Sęk w tym że to właśnie takie wpychanie się potęguje korki, ale co to obchodzi ,,mistrza” on ma rozkład.

   Wjeżdżanie bezmyślne na ronda bez możliwości ich opuszczenia, bo trolejbus wcześniej skręcający.

   100zł jak i 1gr jest prawnym środkiem płatniczym w Polsce.

 20. Daje 90%ze burak za kierownicą ….za wolno szli i stąd ta nonszalancja kierowcy ,ale się przeliczył.. pisze tak bo znam tych tumanow za kierownica autobusów.

 21. Straszne, tym bardziej ze piesi schodzili z przejscia. Jezdze codziennie i faktem jest ze duza czesc kierowcow mpk jezdzi agresywnie lub bardzo zdecydowanie. Czy wynika to z konieczności wyrobienia grafika/czasu przystankow czy czegoś innego to moim zdaniem wina jest ich kierownictwa czy niedostosowania zasad, rozklado jazdy itp. Gdyby to ode mnie zalezalo wywalilbym z roboty kierownictwo mpk jesli to jest powod.

 22. Co by nie mówić, ewidentnie kierowca NIE patrzył na drogę. Widać ZERO reakcji na pieszych, którzy schodzili z przejścia, bo przecież nie wbiegli! Najpewniej wpatrzył się w telefon. Trudno szukać usprawiedliwienia….

 23. skad info ze kierowca jest po 60-tce? jezeli kierowca byl ten typek, co widac go na zdjęciu (kojarze goscia), to ma 40 lat a nie 60.

 24. Czy tylko mi sie wydaje ze usprawiedliwienia dla kierowcy, ktore pojawiaja sie tu pod niemal kazdym negatywnym komentarzem, pisze pewnie on sam? Ci biedni starsi ludzie nie wtargneli mu na droge. To nie byl wypadek, on ich po prostu zabil.

 25. Nie można osądzać człowieka. Nie wiemy co tam dokładnie się stało. Nie sądzę aby kierowca zrobił to specjalnie. W sumie to szkoda mi tego człowieka…
  Co do łamania przepisów przez kierowców to myślę, że to przez trzymanie się czasu przejazdu. Przypuszczam, że rozkład jazdy układa człowiek siedzący za biurkiem, który nie ma pojęcia co dzieje się na mieście. Uważam, że ktoś powinien zrobić z tym porządek. Nie raz widziałam jak kierowcy tylko zawracają na końcowym a i tak z pierwszego przystanku ruszają po czasie. A mimo poświęcenia zbierają opierdziel od ludzi. A kiedy zjeść albo skorzystać z toalety? Czasem mam ochotę pójść i powiedzieć takiemu kierowcy aby dał na luz i się nie spieszył.
  Ciężka praca ja nie dałabym rady jeździć z bandą ciągle niezadowolonych pasażerów – już wiem dlaczego spora część kierowców to gbury.

  • Widzę rozsądek i próbę zrozumienia tematu, a to w dzisiejszym społeczeństwie niezbyt częste. Pozdrawiam.

 26. Pan Sprawiedliwy

  CZASEM AZ REKA MNIE SWEDZI ZEBY TAKIEMU SZOFERZYNIE Z MPK ZABRAC KOMORKE KTORA TRZYMA PRZY UCHU W TRAKCIE JAZDY I PALNAC GO W LEB NA PRZYSTSNKU. ZERO KIERUNKOWSKAZOW PRZY RUSZANIU Z ZATOCZEK WKU RZA NA MAXA. PCHAJA SIE NA CZERWONYM. KIEDYS TAKIEGO MILICJA BY SPRALA PALKA TO BY ZAPAMIETAL CO JEST ZLE

 27. Najlepszy i tak był ,,kierowiec” z MPK co oglądął filmy na komórce podczas jazdy !!

 28. Zgłosiłem kiedyś do ztm’u kierowcę który z premedytacją wjechał na czerwonym na skrzyżowanie, wymusił pierwszeństwo itd. Co na to ztm? Oni się tym nie zajmą, jak mi się nie podoba mogę zgłosić na policję.

 29. A ja wam życzę żeby nie spotkała was nigdy taka tragedia bo to tragedia dla obu stron.Nikt nie wie co każdego z komentujących jutro czeka ale każdy najmądrzejszy.Kazdy rozumy pozjadał.Pewnie nie wiecie nawet co ten człowiek przeżywa ale co to was obchodzi,najlepiej go spalić na stosie.Widac że życia ludzie nie znacie żyjecie w mydlanej bańce,pokory zero.

 30. Kiedy ci ludzie zrozumieją, że to nie Ukraina tutaj pieszy na przejściu nie będzie uciekać przed autem! Mnie ostatnio dwa razy o mało nie rozjechał ‚kacap z mpeku’ najpierw wpierniczył się na rondo jakoś wyhamowałem a potem przy zjeździe drugi raz na mnie wjeżdżał pustak jakaś masakra.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7585zł -0.34%
  • GBP 4.8811zł -0.13%
  • EUR 4.4574zł 0.13%
  • CHF 4.1378zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki