Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety. Jej zwłoki ujawniono w rejonie zbiornika wodnego

Zakończyły się poszukiwania zaginionej 58-letniej mieszkanki gminy Drelów. Jej zwłoki zostały ujawnione w rejonie Jeziora Żeliźnieckiego.

W drugiej połowie września policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 58-letniej mieszkanki gminy Drelów w powiecie bialskim. Jak wynikało ze zgłoszenia kobieta wybrała się na grzyby, ale nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci przystąpili do poszukiwań zaginionej.

Mundurowi przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, docierali do miejsc w których kobieta mogła przebywać. W działaniach poza policjantami z terenu powiatu bialskiego uczestniczyli funkcjonariusze z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, wojsko, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej oraz OSP w powiecie. W akcję zaangażowali się również sąsiedzi, mieszkańcy okolicznych miejscowości, znajomi i rodzina zaginionej.

Podczas prowadzonych poszukiwań użyty został specjalistyczny sprzęt w tym śmigłowiec oraz dron. Wykorzystane zostały również psy służbowe, w tym psy tropiące z Zakładu Kynologii Policyjnej CSP w Legionowie oraz pies do wyczuwania zapachów zwłok ludzkich. Trudnodostępne tereny sprawdzane były też przy użyciu quadów.

Wczoraj zostało ujawnione ciało kobiety. Znajdowało się ono na trudnodostępnym terenie w rejonie Jeziora Żeliźnieckiego. W trakcie wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiona 58-latka. Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zabezpieczone zostało do dalszych badań. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Każdy idzie swoją drogą. Amen

  2. a Jacka Jaworka i tego podpalacza punktu szczepień w Zamościu to jeszcze szukają ?