Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 29-latka

Zakończyły się poszukiwania zaginionego 29-latka z powiatu tomaszowskiego. Ciało mężczyzny zostało odnalezione na terenie powiatu garwolińskiego.

W czwartek policjanci z Tomaszowa Lubelskiego poinformowali, że zostały zakończone poszukiwania zaginionego 29-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego.

– Tragicznie zakończyły się poszukiwania za zaginionym 29-letnim mieszkańcem powiatu tomaszowskiego, którego zaginięcie zgłosiła rodzina mężczyzny w ubiegłym tygodniu. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w powiecie garwolińskim – przekazała młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Tym samym Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim odwołała poszukiwania 29-latka.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

15 komentarzy

 1. pensje glodowe dzięki pisiorom to ludzie niewytszymuja a to początek

  • Moze nie z pisu ale jednak idiota. Jeśli nie korzystasz z nabytej wiedzy to chociaż korzystaj ze słownika. A co do ofiary nigdzie nie doczytałem, że denat targnął się na swoje życie z powodu skrajnego ubóstwa.

  • Tak , tak , źeś ch*****m bąki zbijasz to masz głodową pensje , ty jak ta baletnica, rąbek jej przeszkadzał . Zmień płytę , bo ta juź trzeszczy. Źadna opcja mnie nie zadawala , ale nic lepszego na horyzoncie nie ma .

   • Wszystko jest lepsze od pisu. Kochacie ich za rozdawnictwo i tyle. Przyjdzie inny co da więcej i jemu będziecie służyć. Na pis głosują niedorajdy życiowe i nieudacznicy co sami nie potrafią sobie poradzić i zarobić na swoje dostatnie życie. Są na to dwa wytłumaczenia albo się uczyć nie chciało albo IQ nie pozwoliło dobrych studiów skończyć i trzeba teraz brać socjal od Jarka ?

  • Lecz się na łeb pachołki.. ryżego. Kondolencje dla rodziny

  • marz racie , z paltwormo było by lepij

  • Tobie proponuję nauczyć sie poprawnie pisać… A potem się wypowiadać

  • a Ty tak celowo POdburzasz komentujących, wyrazy współczucia dla najbliższych.

 2. Masz mózg wypalony wapnem z twoich kości.

 3. Co ty bredzisz lewacki pustaku.

 4. Ważne żebyś Ty[ wytszymał]

 5. Fizia Rajstopianka

  Jedni się odnajdują żywi ,a drudzy już nie żywi ,a inni jeszcze są poszukiwani.

 6. coś mu w życiu nie pykło. Szkoda

 7. pewnie że nie pykło drożyzna i złodziejstwo a w TVP same sukcesy program ten sam godzina ta sama i tylko czasy inne socjalistyczny PIS to samo co PZPR centralne sterowanie gospodarką i mamy efekty , a bajki o wszechwinnym Tusku to możecie swoim nieudacznikom wciskać w TVP

 8. Za dużo portali internetowych, pranie beretu on ma ja nie mam ,to się zabije

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo