Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia nad Jeziorem Białym. Nie żyje kobieta (zdjęcia)

W sobotę po południu W Jeziorze Białym doszło do utonięcia 54-letniej kobiety. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

W sobotę po południu, około godziny 15.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane przez jednego z turystów o ciele unoszącym się w wodzie Jeziora Białego w Okunince. Natychmiast na miejscu interweniowali ratownicy WOPR, a także strażacy, policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po wydobyciu kobiety z wody do łodzi rozpoczęła się trwająca kilkadziesiąt minut resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Poszkodowaną kobietę przetransportowano następnie na brzeg. Niestety pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej jej życia nie udało się uratować.

Policjanci ustalają obecnie wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ofiarą jest 54-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego.

(fot. nadesłane)

12 komentarzy

 1. szkoda nikt nic nie widzial wczesniej moja kolezanka z pracy tez sie tak utopila plywalo cialo na powierzchni

 2. Ja tutaj w kwestii ściśle językowej, odnośnie frazy „nad Jeziorem Białym doszło do utonięcia 54-letniej kobiety”. Nie ma czegoś takiego, jak utonięcie nad wodą. Więc kobieta utonęła nie „nad jeziorem”, tylko w jeziorze.

  Wiec można napisać o tragedii nad jeziorem, bo jej, niestety, nie odratowano, można napisać, ze kobieta wybrała się nad jezioro i się utopiła, ale nie można pisać, ze utopiła się nad wodą, bo do utopienia się dochodzi w wodzie.

 3. Do waldek,a to było.

 4. Waldek ma rację kobita utopiła się w wodzie a nie nad jeziorem Redaktor zanim coś nspisze proszony jesto o konsultacje z Miodkiem bo on jest jeszcze mądrzejszy od Waldka a nawet ode mnie

  • Kolejny rozdrabniacz… :\

  • Ciało pływało na wodzie czyli całe jezioro było pod nią, a ona była nad jeziorem. Jakby ciało pływało w środku akwenu to w jeziorze. Ciało na dnie to pod jeziorem.

 5. A na onkologii zmarła 24 latka. Dlaczego o tym nie piszecie ?

Dodaj komentarz

Z kraju