Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota wypadła z drogi i uderzyła w drzewo (zdjęcia)

W miniony piątek na drodze wojewódzkiej nr 841 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po południu w miejscowości Ochoża w gminie Wierzbica w powiecie chełmskim, na drodze wojewódzkiej nr 841. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Toyota na zakręcie straciła panowanie nad samochodem, który następnie wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Chełma i Wierzbicy oraz policja. Na szczęście kierująca pojazdem nie odniosła poważnych obrażeń ciała. Przez kilkadziesiąt minut ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

(fot. OSP Wierzbica)

5 komentarzy

 1. Toyota wypadła z drogi i uderzyła w drzewo – zupełnie prawidłowo.
  Bo „jeździć cza umić” – proszę pani, która straciła panowanie
  Na pocieszenie doda, że dobrze, że to drzewo tam rosło, bo diabli a nawet sam Bóg wiedzą gdzie mogłaby pani dojechac. 😆 😆 :lol

 2. W tej okolicy tylko 3 drzewa, ale tak sprytnie wyrosły, że nie dała rady ominąć 😆

  • Ha, ha - (nie mylić z "cha")

   I dobrze, że te drzewa tam rosły, przecież roztopy, ziemia miękka… wiecie jak trudno wyciągnąć byłoby to autko ze środka pola ???

 3. Nie ma dnia żeby nie było słychać o takich zdarzeniach.Moze jak kierująca odpocznie sobie kilka lat od prowadzenia pojazdy to to chociaż ludziom na zdrowie wyjdzie bo pustostan i tak niczego się nie nauczy.

 4. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami (!)

  Ja potrafię zrozumieć takich co nie lubią przyrody, a przydrożnych drzew w szczególności, ale żeby próbować je wycinać przy pomocy tak niewłaściwego do tego sprzętu jakim jest własny, kupiony, za ciężko spłacany kredyt, samochód ???
  Chyba jestem za głupi, żeby to pojąć…