Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota o wartości 400 tys. zł odzyskana w Dorohusku. Pojazdem podróżowała obywatelka Ukrainy

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej po raz kolejny zabezpieczyli poszukiwany samochód. Tym razem odnaleziono pojazd osobowy marki Toyota o szacunkowej wartości 400 tysięcy złotych.

W minioną sobotę na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym z Polski, przerwano podróż 56-letniej obywatelce Ukrainy.

Kobieta próbowała wjechać z Polski na Ukrainę, samochodem marki Toyota Land Cruiser (rok prod. 2016), o szacunkowej wartości 400 tys. zł. Podczas prowadzonych czynności kontrolnych funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż pojazd ten jest poszukiwany jako utracony na terytorium Ukrainy.

W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Podróżną przesłuchano w charakterze świadka, zaś pojazd został zabezpieczony przez funkcjonariuszy SG do dalszych czynności.

Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości prawie 7 mln zł.

(fot. NOSG)

12 komentarzy

 1. Swój swojego okrada w takim momencie jak u nich jest.

 2. Jakim prawem przecież ona jest uchodźca wojennym,powinna nagrodę dostać.

 3. W charakterze świadka? Przecież to w najlepszym przypadku jest paserstwo.

 4. Hahaha bo wam kopiejki wypadaja z dziurawych kieszeni, dobrze że stopy pozawijane macie bandażami siewcy nienawiści buahahah

 5. Nu jak że to tak? Ona z wajny

 6. Dziadek Slamsonowicz

  „Biedna siostra”, nie dość, ze wystraszona przez wojnę to jeszcze polska straż graniczna dokłada stresu. 😆

 7. Chwała jej!

 8. Tłumaczyła, że mąż ją wysłał sprzedać w Polsce lub liczył na odszkodowanie bo słyszał że tu kradną. Nie udało się złomu zutylizować wiec wrac z tarczą a mąż nie zdążył zmienić zeznań.

 9. Wali sowiecka onuca na forum

  • Dlatego na normalnych serwisach informacyjnych nie można komentować. Tutaj zawsze zawijacze stóp bandażami z wypchanymi kopiejkami mają pole do popisu.

Wiadomości z info112