Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota zderzyła się z volvo na obwodnicy Piask. Są utrudnienia w ruchu

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na obwodnicy Piask. Na miejscu wypadku pracują policjanci.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 21 na drodze krajowej nr 12/17. Na obwodnicy Piask zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i volvo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały od strony Lublina. W pewnym momencie kierująca toyotą kobieta miała zjechać na sąsiedni pas jezdni, uderzając w bok poruszające się tuż obok volvo. Następnie wytrącona z toru jazdy toyota wypadła z drogi i koziołkowała w rowie.

Kierującą toyotą kobietę przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy oraz awaryjny pas jezdni. Czasowo ruch wstrzymywany jest całkowicie. Utrudnienia mogą potrwać do północy.

(fot. lublin112)
2018-06-03 22:45:58

4 komentarze

  1. czyżby „wielka pani jedzie i nie dam się wyprzedzić” / „jechał szybciej niż ja i nie mogłam go wyprzedzić, cham i burok, zajadę mu drogę”?? 😀 Trochę zabawne, że sama sobie tyle brudu narobiła przez własną głupotę, bo prócz jej widzimisię to w grę mógł wchodzić jeszcze telefon… a po zdjęciach to nie widać, żeby koziołkowała, bardziej się chyba wbiła w rów :/

  2. baby do garów !!!!

  3. 2 sekundy patrzenia w smartfon wystarczą aby zjachac z toru jazdy.

  4. Za każdym razem kiedy widzę wiekszy korek na krajowej z przodu co? Toyota yaris. Prowadzona głównie przez kobiety,które jadą przy lewej krawędzi nikogo nie puści, jak to-to chcesz wyprzedzić przyśpiesza. Kierunkowskazów nie używa .

Z kraju

Polityka i społeczeństwo