Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Toyota dachowała w rowie. Kierowca trafił do szpitala

Choć wypadek wyglądał dość groźnie, kierowca o własnych siłach wydostał się z pojazdu. Trafił na obserwację do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 7:40 na drodze wojewódzkiej nr 829 Łęczna – Lubartów. Pomiędzy Spiczynem a Jawidzem, na skrzyżowaniu z drogą do Zawieprzyc, dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna ze Spiczyna i Łęcznej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą yaris mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze a następnie wypadło z drogi i dachowało w przydrożnym rowie. Kierowca opuścił pojazd o własnych siłach. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy przez strażaków, został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który zdecydował o przewiezieniu go do szpitala.

Wraz z nim podróżował pies. Ponieważ był bardzo agresywny i nie dawał ratownikom do siebie podejść, do czasu przyjazdu weterynarza pozostawał w samochodzie. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

41

42

(fot. OSP w Spiczynie)
2017-06-06 21:12:39

9 komentarzy

 1. Smsika się pisało…?

 2. Uwielbiam to zdanie „stracił panowanie nad autem”

  • Chichotnik obywatelski

   Ja też! Ja też!
   A jeszcze jak se koziołków przy okazji nawywijał, to mam 100% radochy.
   Każdemu sie może przydarzyć – dobrze temu służą głębsze rowy, albo skarpy i puste pola za nimi.

  • Żeby coś stracić, najpierw trzeba to posiadać. Dopóki zaprzęgiem jeździł, dopóty z drogi nie wypadał. I na co mu była ta mechanizacja?

   • Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

    Twoja wypowiedź nie jest bez racji – jakby jakimś przypadkiem, gdzieś posiadł umiejętność „panowania”, to miałby co stracić, ale jak tej umiejętności nie posiadał, to jak mógł ją stracić (?).

 3. Pies zaszczekał a właściciel się przestraszył i chciał uciec i w padł do przydrożnego rowu

  • Dobrze się stało, że po tej stracie panowania, wykopyrtnął się do rowu, bo jakby tak zjechał na przeciwny pas ruchu… różnie mogło być.
   Zwłaszcza dla innych użytkowników drogi.

 4. TOYOTA-YIDYOTA

  • Studętkom jezdem to wiem że....

   Panię Rico – trudno się z taka skrajnością zgodzić, ale COŚ w tym jest.
   Ale tak se myślem ( a każdemu wolno), że każdemu sie może przytrafić – zarówno głupota jak i myślenie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo