Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

To nie był szybki zysk, to była szybka strata pieniędzy

Mieszkanka Lublina padła ofiarą oszustów. 48-latka zainwestowała wszystkie oszczędności na platformie handlowej, która miała zapewnić jej szybki zysk. Kobieta straciła niemal 170 tys. złotych.

We wtorek 48-letnia mieszkanka Lublina powiadomiła policjantów o oszustwie. Kobieta oświadczyła, że chciała zarobić na handlu kryptowalutami. W związku z tym zgodziła się na ofertę poznanego w sieci doradcy.

– Mężczyzna zaproponował, że firma może zająć się prowadzeniem inwestycji i szybkim zarabianiem pieniędzy dla 48-latki. Zadaniem mieszkanki Lublina było tylko przelanie gotówki na platformę handlową zajmującą się handlem kryptowalutami. Pokrzywdzona straciła łącznie niespełna 170 tysięcy złotych – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Inwestujesz? Bądź ostrożny!

Ostrzegamy i apelujemy o zachowanie rozwagi przy próbach inwestycji. Zanim zaczniecie inwestować, warto zapoznać się ze wszystkim zasadami, jakie dotyczą tego typu działalności. Nie należy wierzyć w zapewnienia osoby, która proponuje szybki i wysoki zysk. Nie zgadzajmy się na instalowanie na komputerze aplikacji dającej możliwość zdalnego kierowania urządzeniem, nawet jeśli rzekomy doradca inwestycyjny zapewnia, że jest to bezpieczne i jednocześnie konieczne do inwestowania.

Nie należy ulegać presji i działać pod wpływem chwili. Jeśli podejrzewamy, że doszło do oszustwa, jak najszybciej skontaktujmy się ze swoim bankiem. Należy również o podejrzeniach zawiadomić Policję.

12 komentarzy

  1. 48-lat mózg przedszkolaka to przykre w jak PO wolnym tempie rozwija się młode PO kolenie

  2. o takim czymś jak binance to już nie słyszała tylko lepiej przelać typowi ze wschodnim akcentem

  3. brawooooo , cdn nastąpi jutro

  4. Typowy bezmózgi wyborca PiS

  5. Ktoś stracił ktoś zyskał…

  6. Kolejna inwestora i szybki zysk🤣🤣🤣🤣🤣

Dodaj komentarz