Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tłumy ciągną pod Zamek obejrzeć planety. Pokaz został jednak odwołany

Tłumy w okolicach zamku, korki na al. Solidarności i ul. Lubartowskiej. Tysiące osób przyjechało obejrzeć planety Netflixa. Jednak z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne, pokaz został odwołany.

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się instalacja, jaka powstała na Zamku w Lublinie. Chodzi o planety w postaci balonów oraz wyjątkową iluminację budynki.

Jest to element promocji nowego filmu Rebel Moon, który będzie miał globalną premierę w Netflix od 22 grudnia. Całość, jak zapowiadano, miała być prezentowana do poniedziałku 18 grudnia.

W niedzielny wieczór w stronę zamku znów zaczęły ściągać tłumy mieszkańców nie tylko Lublina, lecz także okolicznych miejscowości. Każdy chciał na własne oczy obejrzeć ten niesamowity widok, jak też zrobić sobie zdjęcia.

Otrzymujemy jednak szereg pytań związanych z tym wydarzeniem. Iluminacja jest bowiem widoczna, jednak bez planet. Wszystkiemu winna jest pogoda.

Z uwagi na silne podmuchy wiatru jak też opady mżawki organizator podjął decyzję o ściągnięciu balonów. Co więcej, podobnie będzie jutro. Oznacza to, iż nie ma już szans na oglądanie instalacji w pełnej krasie.

48 komentarzy

 1. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by jechać specjalnie przez pół miasta, by oglądać promocję jakiejś szmiry ii gniota z tej śmiesznej platformy.

  • Ktoś ci karze jechać? Siedź w domu i popijaj piwo, jeśli masz taki sposób spędzania wolnego czasu. Inni wolą inaczej i wyobraź sobie, że nie straszny jest im korek na ulicy. Miłego spędzania czasu z TVP ?

   • Co nie zmienia faktu że to żałosne i rodem z PRL-U tak podniecać się świecąca ciężarówką coli

   • Młodzi ludzie kpili z seniorów, że się biją w kolejkach o karpia a potem robili to samo na otwarciu KFC.

   • Tam też byli tacy z piwem. Rozrywka dla prostych umysłów.

 2. Bardzo mi jest przykro z tego powodu. Żeby tylko brak balonowych planet nie przykrył ludziom nastroju przedświątecznego. Bardzo się tego obawiam.

 3. Ojo joj… niechby chociaż gminnym gapiom „światełko do nieba” odpalili…
  Mieliby możliwość poodychać sobie opadającą chemią.

  • Nooo… mieliby chociaż co wciągać. I legalnie (!) 😆

  • Chemtrails to nie żarty, proszę poczytaj o tym, albo obejrz niezależne kanały na YouTube.

   • Pan Cieć z alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

    Dobre dla tych, co jedynym oknem na świat jest monitor.

   • nie kompromituj się dziecko drogie. niezależne kanały na youtubie to tak jak z wolnością w Korei Północnej. Przestań wierzyć w te brednie i pomyśl kto takie brednie wrzuca

 4. Netflix- platforma promująca szkodliwe ideologie… Ale dużo widać jej wyznawców…

 5. It is a pity:(.

 6. wieś tańczy wieś śpiewa ! widać to wyborcy łopozycji ! czyli totalne ameby umysłowe:/

 7. Wyborcy ryżego szwaba nabici w butelkę który to już raz hahaha.

 8. kronikidewelorozwoju

  P0dobna mentalność sprawia, że stado masowo głosuje na dewelo-gubernatora i fanklub dewelorozwoju jego imienia. Wystarczy zajawka „atrakcji” i owce ustawiają się grzecznie w kolejce do dewelo-strzyżenia.

Dodaj komentarz